هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      
کد خبر: ۳۶۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
دامادی:
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه باید فکری برای اوضاع فرهنگی ورزشگاه‌ها کرد، افزود: نمی‌توان ورود زنان به ورزشگاه را محدود کرد تا مردان راحت‌تر فحاشی کنند.

به گزارش بدرپرس:عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه باید فکری برای اوضاع فرهنگی ورزشگاه‌ها کرد، افزود: نمی‌توان ورود زنان به ورزشگاه را محدود کرد تا مردان راحت‌تر فحاشی کنند.

محمد دامادی ضمن مخالفت با جلوگیری از حضور زنان در ورزشگاه‌ها، بر استمرار قدم‌هایی که در راستای رفع این مشکل برداشته شده، استقبال کرد و گفت: اگرچه باید اختصاص جایگاهی ویژه به بانوان خبرنگار در ورزشگاه آزادی را به فال نیک نگرفت و به یقین حرکتی رو به جلو و در مسیر حل مشکل حضور بانوان در ورزشگاه‌ها است اما از ابتدا با این مقوله که مانع از رسیدن زنان به حق طبیعی و شهروندی خودشان شده مخالف بودم.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید به جای مانع شدن زنان برای رسیدن به حق طبیعی خودشان فکری برای اوضاع فرهنگی ورزشگاه‌ها کرد، افزود: نمی‌توان زنان را محدود کرد تا مردان راحت‌تر فحاشی کنند ضمن آنکه زنان و مردان در بسیاری از مراسم‌های گروهی شانه به شانه با رعایت مبانی اسلامی حضور پیدا می‌کنند که این مسئله می‌تواند با فرهنگسازی در تماشای توأمان بازی‌های ورزشی نیز تسری پیدا کند. 

وی با بیان اینکه می‌توان ورود و خروج زنان و مردان را به ورزشگاه به منظور رعایت شئونات اسلامی مدیریت کرد اما نمی‌توان صورت مسئله را به طور کلی پاک کرد، اضافه کرد: معتقدم سطح فرهنگی جامعه به قدری بالا رفته است که مردان بتوانند حرمت بانوان را نگاه دارند؛ هرچند باید اجازه داد این اتفاق در گذر زمان رخ دهد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزی در این کشور استفاده از ویدئو و حمل ساز ممنوع بود اما با گذشت زمانی آزاد کرد لذا باید از تجربه‌ها درس گرفت و راه رفته را دوباره نپیمود، افزود: به یقین حضور خانواده‌ها در ورزشگاه می‌تواند هیجانات منفی و مثبت آن‌ها را تخلیه کرده و شادابی را به جامعه تزریق کند به همین دلیل ایجاد جایگاه برای بانوان خبرنگار در ورزشگاه آزادی اقدام رو به رشدی است.

منبع/خبرگزاری خانه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد