انگار برای حسینی شدن ما ، راهی جز بی حسین شدن زینب نبود.ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر تسلیت باد
      
کد خبر: ۳۷۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳
به گزارش  خبرنگار پارلمانی بدر پرس ،جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز(سه شنبه) با سخنرانی مخالفان و موافقان استیضاح برگزار شد.

پس از این،که اخوندی درصحن علنی مجلس در حضور نمایندگان حاضر شد و به پرسش های آنها پاسخ داد توانست با 152 رای برای هشتمین بار مجلس را برای حضورش در وزارت کار قانع کند 

نتایج شمارش آراء از مجموع ۲۴۵ رای به شرح زیر است: مخالفان استیضاح :۱۵۲،موافقان استیضاح :۹۲ ، ممتنع:۲
این گزارش  حاکیست در سخنانی بسار کار بلدانه توانست پاسخ محکمی به مخالفان خود بدهد . وی در بخشی از سخنان خود به موجودی حساب های بانکی خود و دخترش اشاره کرد و گفت :  ابتدای دوره کنونی گفتند که باید وزرا اموالشان را اعلام کنند، شایعه درست کردند که این وزیر 7 هزار میلیارد تومان ثروت دارد، در حالی که موجودی حساب بانکی من 44.5 میلیون تومان بود .

وی ادامه داد: موجودی حساب بانکی دخترم هم اتفاقا 637 هزار تومان بود، می بینید ثروت 7 هزار میلیارد تومانی خیالی بیش نیست .

آخوندی تاکید کرد: لباس مناسب پوشیدن نشانه ثروت بی حد و حصر است؟ چرا این تصور را دارید؟

وی به عملکرد خود در مقابله با فساد اشاره کرد و گفت: نمایندگان محترم ، خرید هر هواپیما حدود 7 میلیون دلار حق دلالی داشت، شما تصور کنید من دویست هواپیما خریدم و یک ریال حق دلالی ندادم، آن وقت کسانی که تا دیروز از این موقعیت سو استفاده می کردند، من را تماشا می کنند و از من تعریف می کنند؟ طبیعی است که  شروع به فعالیت علیه من خواهند بر خواست .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد