هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
رئیس سازمان بهزیستی خبرداد:
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت یارانه به افراد پشت نوبتی خبر داد و گفت: درآمد حاصله از حذف یارانه نقدی ۳ دهک بالای جامعه به افراد پشت نوبت پرداخت خواهد شد.
به گزارش بدرپرس: رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت یارانه به افراد پشت نوبتی خبر داد و گفت: درآمد حاصله از حذف یارانه نقدی ۳ دهک بالای جامعه به افراد پشت نوبت پرداخت خواهد شد.

انوشیروان محسنی بندپی  گفت: از ابتدای سال  گذشته مستمری مددجویان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرد و حدود ۹۵ هزار تومان به مستمری مددجویان افزوده شد به طوری که خانواده تک‌نفره ۵۳ هزار تومان دریافت می‌کردند که با مصوبه دولت این رقم به ۱۴۹ هزار تومان افزایش پیدا کرد. 

وی اضافه کرد: از ابتدای سال ۹۷ نیز ۱۰ درصد به مستمری فعلی مددجویان دستگاه‌های حمایتی افزوده خواهد شد. 

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین به حمایت از افراد پشت نوبت جهت ورود به دستگاه‌های حمایتی اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ششم توسعه قرار است یارانه ۳ دهک بالای جامعه حذف و در اختیار مددجویان قرار بگیرد که این کار در راستای برقراری عدالت، کاهش فقر و برابرسازی این افراد پشت نوبت همانند مستمری‌بگیران دستگاه‌های حمایتی است. 

محسنی بندپی به مهر گفت: این تصمیم براساس اولویت به افراد پشت نوبت پرداخت خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد