عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      
کد خبر: ۳۷۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به نمایندگی از استان خوزستان کنگره بین المللی « علامه قاضی نورالله شوشتری را در ۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌کند.
به گزارش بدرپرس:دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر به نمایندگی از استان خوزستان کنگره بین المللی « علامه قاضی نورالله شوشتری را در ۶ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌کند.

حضرت آیت‌الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در حاشیه جلسه هماهنگی این کنگره در دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر گفت: بعد مرکزی این اجلاسیه در قم و همچنین آستان قدس رضوی بوده زیرا که محققانی از کتابخانه آستان قدس رضوی و سایر نقاط کشور در برگزاری این کنگره فعال بودند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه بین المللی است تصریح کرد:  با توجه به اینکه احساس می شد برگزاری بزرگداشت قاضی نورالله شوشتری به یک اجلاسیه کفایت نمی کند، لذا در نقاط مختلف کشور برگزار می شود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اذعان داشت: نخستین کنگره قاضی نورالله شوشتری در شهرستان شوشتر برگزار و پس از آن در شهرستانهای مختلف از جمله اهواز، مشهد مقدس، اصفهان، تهران و بویژه در مازندران و آمل به سبب اینکه آباء و اجداد آن بزرگوار در آنجا بوده اند برگزار می شود.

وی در پایان زمان برگزاری کنگره قاضی نورالله شوشتری را ۶ اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر عنوان کرد و گفت: از همه دست اندرکاران بویژه دکتر براتی و دکتر پورمحمدی جهت هماهنگی های لازم برای برگزاری این همایش در دانشگاه آزاد واحد شوشتر تشکر و قدردانی می کنم. 

شوشتر-خبرنگار مریم جلودارپور
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد