هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۵۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
مهندس هاشمی تاکید کرد:
رئیس شورای شهر تهران گفت: کسی که به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود ارتباط خوبی را با اعضای شورای شهر تهران داشته باشد.
به گزارش بدرپرس: رئیس شورای شهر تهران گفت: کسی که به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود ارتباط خوبی را با اعضای شورای شهر تهران داشته باشد.

 محسن هاشمی رفسنجانی در پایان پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز اعضای شورای شهر تهران از 20 گزینه معرفی شده در نهایت به 7 گزینه رای دادند.

وی تصریح کرد: بر همین اساس و طی فرآیندی که تهیه شده است اعضای شورای شهر تهران طی روزهای آینده با 7 گزینه صحبت خواهند کرد و در نهایت این افراد باید طی دو هفته برنامه‌های خود را تهیه و در صحن شورای شهر تهران ارائه کنند.

هاشمی گفت: پس از ارائه برنامه این 7 گزینه، اعضای شورای شهر تهران، 2 نفر را انتخاب و در نهایت از بین این دو نفر یک نفر به عنوان شهردار تهران انتخاب خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص معیارهای در نظر گرفته شده برای گزینه‌های شهرداری تهران گفت: یکی از مهمترین معیارها این بوده که مسئولان نظام نسبت به شهردار آینده تهران نظر منفی نداشته باشند.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که برای شهردار تهران در نظر گرفته شده است، ارتباط خوب بین شورا و شهرداری است و حفظ انسجام مدیریت شهری و اینکه کسی که به عنوان شهردار تهران انتخاب می‌شود ارتباط خوبی را با اعضای شورای شهر تهران داشته باشد.

هاشمی ادامه داد: ما در شورای پنجم، برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران را تصویب کرده‌ایم و قاعدتا هر کسی به عنوان شهردار تهران انتخاب شود باید بر اساس این برنامه حرکت کند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به اینکه باید به 7 گزینه انتخاب شده توسط اعضای شورای شهر تهران احترام بگذاریم، گفت: در بین گزینه‌ها وزیر، معاون وزیر و مجموعه‌ای که هم‌اکنون در شهرداری تهران فعال هستند حضور دارند و افرادی با سابقه کاری خوبی هستند.

وی با تاکید بر اینکه بنده همانطور که قبلا گفتم توانمندی‌های خوبی را در خودم برای حضور در شهرداری تهران می‌دیدم گفت: با توجه به عدم رای اعضا بنده همچنان در شورا و برای انسجام آن تلاش خواهم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد