هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۶۰۶
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
یازده شرکت در نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان پس از عقد تفاهم نامه با سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی فعالیت خود را رسما در این منطقه آغاز می کنند.
به گزارش بدرپرس:یازده شرکت در نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان پس از عقد تفاهم نامه با سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی فعالیت خود را رسما در این منطقه آغاز می کنند.

 این سازمان با هدف معرفی طرح های کارآفرینی صنعتی منطقه در نخستین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان شرکت میکند.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ضمن حضور در این نمایشگاه از جمله حامیان آن محسوب می شود. ایجاد طرح توسعه و توجه روزافزون به کسب و کارهای بخش خصوصی در حوزه صنعت پتروشیمی از جمله رویکردهای این سازمان است.

امسال هشت شرکت به نمایندگی از 27 شرکت در حال ساخت منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در غرفه ی سازمان منطقه ویژه حضور خواهند داشت.

در این نمایشگاه قرار است 11 تفاهم نامه بین سازمان منطقه ویژه و شرکتهای بخش خصوصی منعقد شود تا آنها فعالیت خود را در این منطقه رسما آغاز کنند.

مطابق برنامه ریزی روابط عمومی این سازمان، سید امید شهیدی نیا، مدیرعامل، عصر سه شنبه در غرفه ی خود برای برگزاری کنفرانس خبری میزبان خبرنگاران خواهد بود.

نخستین نمایشگاه کارآفرینی و اشتغال استان خوزستان از فردا به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای استان خوزستان آغاز بکار میکند و علاقمندان میتوانند از ساعت 19 تا 23 از غرفه های آن بازدید کنند.

این نمایشگاه در پی معرفی طرح ها و نوآوریهای شغلی در حوزه های صنعت، کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی، خدمات، فرهنگ و هنر، ICT، مشاغل فضای مجازی و مشاغل خانگی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد