هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۶۴۴
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
اولین مجمع فصلی مدیران ستادی و رؤسای شعب بیمه رازی در سال 97 به صورت مجازی، در ساختمان مرکزی برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری بدر پرس بنقل ازروابط عمومی شرکت بیمه رازی ایران:اولین  مجمع فصلی مدیران ستادی و رؤسای شعب بیمه رازی در سال 97  به صورت مجازی، در ساختمان مرکزی برگزار شد.

مجمع فصلی بیمه رازی که هر سه ماه یک بار برای بررسی عملکرد شعبه‌های شرکت در سراسر کشور برای اولین بار در سال جدید، روز شنبه اول اردیبهشت ماه برگزار شد.

گزارش پایگاه خبری بدر پرس حاکیست:این نشست به صورت ویدئو کنفرانس مجازی و آنلاین در بستر IT   با تمامی شعب بیمه رازی در سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست 3 تن از رؤسای شعب سراسر کشور به نمایندگی از سایر شعبه ها در 3 محور مالی، اداری و It و مباحث فنی از از طریق ویدئو کنفرانس به بیان مسائل و پیشنهادات خود پرداختند و نقطه نظرات خود را در جهت رسیدن بهتر به اهداف شرکت بیان کردند.

نشست فوق با سخنرانی مدیران ستادی ادامه و در انتها با سخنرانی دکتر امراللهی مدیرعامل بیمه رازی در خصوص بررسی عملکرد 96 شرکت و ارائه برنامه و بودجه سال 97 پایان یافت
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد