هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
لاریجانی در نطق پیش از دستور:
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شب گذشته شاهد سخنان خام و ناپخته رئیس جمهور آمریکا بودیم، تاکید کرد: ملت آمریکا گرفتار فردی خودشیفته و ناشی در سیاست شده اند
به گزارش بدرپرس:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شب گذشته شاهد سخنان خام و ناپخته رئیس جمهور آمریکا بودیم، تاکید کرد: ملت آمریکا گرفتار فردی خودشیفته و ناشی در سیاست شده اند.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس با بیان اینکه شب گذشته شاهد سخنان خام و ناپخته رئیس جمهور آمریکا بودیم، اظهار داشت: بیش از یک سال است که این فرد با شوی دیپلماتیک می گوید ملت کره شمالی را نابود می‌کند و رئیس جمهور این کشور را بارها به تمسخر می‌کشد.

وی افزود: یک روز همه حرف های خود را فراموش می کند و می گوید فرد محترمی است و مذاکره می‌کند. یک روز اتحادیه اروپا را در مورد تعرفه های محصولات تهدید می کند و روز دیگر اعلام می کند در مورد همپیمانان اجرا نخواهد کرد. یک روز اعلام می کند از سوریه خارج می شود؛ به زودی، به زودی! اما دو روز بعد مناطقی در سوریه را بمباران می کند. شب گذشته اعلام می کند همه بدانند من حرفی را که می زنم اجرا می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ فکر می کند تاریخ کشورهای مطابق ذهن فراموش کار او دچار نسیان می شود، گفت: این حوادث نشان می دهد ملت آمریکا گرفتار فردی خودشیفته و ناشی در سیاست شده اند. آیا این اقدامات برای کشوری که مدعی مدیریت جهانی است سرشستگی آور نیست که حتی هم پیمانان آن تلاش می کنند او را از اقدامات احمقانه بازدارند و وی را کنترل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد