هرکه بر نردبان همت ها بالا رود،ملت ها او را بزرگ دارند  امام علی (ع)      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۷۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
نامه جمعی از نمایندگان مجلس به رهبر انقلاب؛
جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به محضر رهبر انقلاب نوشتند: ما نمایندگان مجلس با گرایش‌های مختلف تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد آمریکا خواسته‌ های نامشروعش را به ایران تحمیل کند.
به گزارش بدرپرس:جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به محضر رهبر انقلاب نوشتند: ما نمایندگان مجلس با گرایش‌های مختلف تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد آمریکا خواسته‌ های نامشروعش را به ایران تحمیل کند.

 جمعی از نمایندگان مجلس درخصوص برجام و تصمیم احتمالی امریکا دراین خصوص به رهبرمعظم انقلاب نامه ای ارسال کردند.

متن نامه به شرح زیر است:

پذیرش برجام توسط ملت ایران اهداف مهمی را دنبال می کرد که رفع تحریم ها و گشایش در اقتصاد کشور جزء مهمترین آنهاست. متأسفانه، ‌علی رغم پایبندی اکید جمهوری اسلامی ایران به مفاد برجام، ‌ طرف مقابل و بخصوص دولت پیمان شکن ایالات متحد آمریکا از ابتدای انعقاد این معاهده مهم، همه تلاش خود را برای محروم کردن ملت ایران از دستاوردهای برجام به کار بسته و اخیراً‌ ترامپ بحث خروج آمریکا از برجام را مطرح کرده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان فرزندان و سربازان حضرت عالی با گرایش های مختلف سیاسی، ضمن بیعت مجدد با آن رهبر بزرگوار و اظهار بی اعتمادی کامل به دولت عهد شکن آمریکا صریحاً اعلام می کنیم که تحت هیچ شرایطی به دشمنان کشور اجازه نخواهیم داد که از نجابت ملت ایران سوء استفاده کرده و خواسته های نامشروع خود را به کشور ما تحمیل کنند.

برجام، نتیجه تلاش های پیگیر دولت و دستگاه دیپلماسی متعهد کشور است واگر قرار باشد ملت ما از دستاوردها و منافع آن محروم بماند، قطعاً مجلس شواری اسلامی، دولت را مکلف خواهد کرد با اقدام متقابل و سخت، دشمن را از عهد شکنی پشیمان سازد.

در پایان ضمن تاکید مجدد بر وحدت و همدلی همه قوای کشور، از رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و مذاکره کنندگان کشورمان که در روزهای اخیر، ‌مواضع ملت ایران در نفی هر گونه مذاکره مجدد بر روی برجام را به صورت شفاف و قاطعانه اعلام داشته اند، تشکر می کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد