ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۷۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
وزیر ارتباطات عنوان کرد:
وزیر ارتباطات گفت: شرایط و ابزارهای رسانه و تبلیغات ارزش‌ها تحول یافته است؛ باید از شیوه‌های جدید و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنیم.
به گزارش بدرپرس: وزیر ارتباطات گفت: شرایط و ابزارهای رسانه و تبلیغات ارزش‌ها تحول یافته است؛ باید از شیوه‌های جدید و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنیم.

محمدجواد آذری جهرمی در مراسم آغاز طرح آموزش ملی سبک زندگی جهادی (عقیله) با اشاره به اینکه بدون شک یکی از زیباترین جلوه های دفاع مقدس حماسه آزادسازی خرمشهر بوده است، گفت: انقلاب ما به دفعات ثابت کرده است که هر زمانی که خالصانه برای رضا خدا نیت و اقدام کرده‌ایم، امدادهای الهی نیز ما را یاری کرده است.

وی با تاکید به اهمیت ایمان در زندگی انسان، تصریح کرد: این ایمان است که می گوید حتی اگر دشمن دندان مسلح و کل دنیا هم شهری از ما را بگیرند، خدا آن را آزاد می‌کند و این ایمان است که سبب می‌شود اگر کسی حتی فکر تجاوز و تعدی به میهن ما را کند، شن‌های بیابان نیز سربازان خدا خواهند بود.

آذری جهرمی با اشاره به اینکه در تاریخ 40 ساله انقلاب وحدت کلمه باعث پیروزی ما شده است، افزود: لااله الا الله یعنی باور کنیم هیچ ابرقدرتی بجز خدا وجود ندارد، امریکا که هیچ، کل دنیا هم علیه ما باشند ضربه‌ای نمی توانند بزنند، البته که سیاست ما تعامل با دنیا و همکاری در زمینه‌های گوناگون اقتصادی و سیاسی است اما ما در مسیر رسیدن به اهداف انقلاب خود پیرو هیچ دولتی نیستیم.

وی با طرح این سوال که آیا امروزه جوانان ما ایمان و اراده‌ای مانند جوانان دفاع مقدس دارند؟ پاسخ داد: جوانان حزب اللهی امروز ما به حول و قوه الهی بسیار با ایمان‌تر و انقلابی‌تر هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سخنان خود در این مراسم که با حضور جمع کثیری از بانوان مربی برگزار می شد، با تجلیل از مادران و خواهران شهدا، تاکید کرد: اعتقاد من این است که بانوان نورانی‌ترین تجلی انسان کامل هستند و این بانوان هستند که در نهایت مسیر جامعه را تعیین می‌کنند و تربیت‌کننده بزرگ زنان و بزرگ مردان هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح آموزش ملی سبک زندگی جهادی (عقیله)، تاکید کرد: خواهران نباید اشتباه محاسباتی در الگوهای رفتاری و اعتقادی خود داشته باشیم.

آذری جهرمی تصریح کرد: این طرح عقیله فرصت مناسبی جهت تبیین و گسترش مقاهیم ناب ارزشمند انقلاب اسلامی و ایثار است و باید در این راه از روش‌های صحیح استفاده کنیم و نمی شود بدون اقناع مخاطب انتظار بازخورد مثبت را داشت، نمی‌توان با زبان تند و نگاه‌های غیرشایسته ؛ اسلام سراسر رحمت را ترویج دهیم.

وی با اشاره به وجود ابزار و شیوه های جدید در حوزه رسانه و تبلیغات، خاطرنشان کرد : شرایط و ابزارهای رسانه و تبلیغات ارزش‌ها تحول یافته است و باید از شیوه های جدید و با بهره مندی مناسب از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد