۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت، گفت: هرچه توان داریم باید به کار بگیریم که نوع‌دوستی و انسان‌دوستی را تبلیغ کنیم
به گزارش بدرپرس: وزیر بهداشت، گفت: هرچه توان داریم باید به کار بگیریم که نوع‌دوستی و انسان‌دوستی را تبلیغ کنیم

دکتر سید حسن هاشمی در هشتمین شب ضیافت نفس ضمن تقدیر از انجمن اهدای عضو و فعالان در توسعه این اقدام انسانی و ملی، اظهار داشت: امیدوارم کسی در زندگی خود ناچار نشود که سخت‌ترین تصمیم را بگیرد و بخواهد اعضای عزیزشان را اهدا کند.

وی با بیان اینکه بالاترین نوع استرس برای کسی است که فرزند خود را از دست می‌دهد، یادآور شد: من در باورم نیست که مادر دو جوان، چگونه توانسته است تصمیمی سخت برای اهدای اعضای فرزندانش بگیرد و در این شرایط به ایرانی بودنم افتخار می کنم.

هاشمی همچنین تصریح کرد: لبخند رضایت بر لبان خانواده های اهداکننده عضو نتیجه تصمیمشان است؛ این خانواده‌ها باعث تدوام زندگی خانواده‌ای دیگر شدند که این نوع‌دوستی افتخار آمیز است.

وی با اشاره به اهمیت فرهنگسازی اهدای عضو، اظهار داشت: هرچه در این زمینه تبلیغ کنیم، کم است و باید هرچه در توان داریم در شرایط سیاست زده‌ای که همه از هم غافل هستند، به کار بگیریم و نوع دوستی و انسان دوستی را تبلیغ کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد