ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۸۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران خبرداد:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران گفت: امسال پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم قریب ۱۳۰ میلیارد تومان در زمینه طرح‌های اشتغال زایی در استان تهران هزینه کرده و نزدیک به ۸ هزار نفر را مشغول به کار کنیم
به گزارش بدرپرس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران گفت: امسال پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم قریب ۱۳۰ میلیارد تومان در زمینه طرح‌های اشتغال زایی در استان تهران هزینه کرده و نزدیک به ۸ هزار نفر را مشغول به کار کنیم.

محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران درباره «حمایت از طرح‌های اشتغال زایی در استان تهران بین مددجویان»، اظهار داشت: امسال پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم قریب 130 میلیارد تومان در زمینه طرح‌های اشتغال زایی در استان تهران هزینه کنیم.

وی ادامه داد: سال گذشته کمیته امداد استان تهران تعهدی 10 هزار نفری را در سطح استان تهران داشت و امسال پیش بینی می‌کنیم نزدیک به 8 هزار نفر را مشغول به کار کنیم و این مبلغ به صورت پرداخت وام‌های قرض الحسنه در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: برخی از کارفرمایان علاقه دارند نیروهای مددجوی کمیته امداد را جذب کنند؛ بنابراین بسته‌هایی را طراحی کردیم تا از این طریق کارفرمایان استفاده کرده و مددجویان را مشغول به کار کنند.

ولیئی خاطرنشان کرد: از جمله این تسهیلات پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایان به وسیله کمیته امداد در سال اول و دوم است، یا وام‌های قرض الحسنه که به ازای هرنفر که به کار گرفته و مشغول به کار می‌شود به کارفرمایان می‌دهیم.

وی درباره «تعداد مددجویان در استان تهران»، به فارس گفت: قریب به یکصد هزار نفر مددجو و 53 هزار خانوار در استان تهران وجود دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران درباره «افزایش حقوق مددجویان کمیته امداد» یاد‌آورشد: افزایش 13 درصدی حقوق مددجویان کمیته امداد از اول فروردین سال جاری محاسبه و پرداخت می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد