17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس چهار ساله شد .
      
کد خبر: ۳۸۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب:
مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب گفت: خروج آمريكا از برجام و تحريم هاي بيگانگان هيچ تاثيري بر توليد نفت ايران ندارد.
به گزارش بدرپرس:مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب گفت: خروج آمريكا از برجام و تحريم هاي بيگانگان هيچ تاثيري بر توليد نفت ايران ندارد.     

 مهندس عاليپور در نشست با مديران فني و توليد اين شركت ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: در دوران تحريم، كاركنان شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب به عنوان بزرگ ترين توليد كننده نفت خام كشور با عزم و اراده وصف ناشدني ، توانستند ضمن ركورد زني، توليد نفت كشور را به دوران قبل از تحريم ها برگردانند كه اين امر مهم كارشناسان نفتي دنيا را شگفت زده كرد.

مهندس عاليپور در ادامه يادآورشد: كاركنان خدوم شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب در جنگ تحميلي با ايثار و مقاومت خود اجازه ندادند تا توليد و صادرات نفت حتي يك روز قطع شود تا جريان حياتي اقتصاد به عنوان رگ حياتي مقاومت در مقابل دشمن برقرار بماند.

وي افزود: اين پولادمردان كه ديروز در عرصه حماسه و مقاومت و ايثار در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ايستادگي كردند، امروز و در عرصه جنگ اقتصادي كه دشمنان اين مرز و بوم به راه انداخته اند نيز با صلابت تر از گذشته در راستاي شكوفايي اقتصادي ايران اسلامي گام بر مي دارند.

 

وي همچنين يادآورشد: امروز استكبار جهاني با خروج از برجام و فشار به اقتصاد ايران در صدد تضعيف اقتصادكشور است اما اراده پولادين كاركنان صنعت نفت ، آمال و آرزوهاي شوم آنان را نقش برآب خواهد كرد.    
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد