۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس مطرح کرد؛
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور، گفت: از اول هم پیش بینی می شد که این طرح دچار مشکل شود
به گزارش بدرپرس: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور، گفت: از اول هم پیش بینی می شد که این طرح دچار مشکل شود.

دکتر حسینعلی شهریاری صبح سه شنبه در هفدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در هتل المپیک تهران، اظهارداشت: در سال های گذشته در ارتباط با شناسایی اختلالات شنوایی در کشور کارهای خوبی انجام شده است اما کافی نیست.

وی با اشاره به مشکلات تعرفه و بیمه خدمات شنوایی شناسی در کشور، افزود: تعرفه ها در این رشته کامل نیست، ضمن اینکه تا زمانی که خدمات تحت پوشش بیمه ها قرار نگیرد، مردم و بیماران برای استفاده از این خدمات دچار مشکل می شوند.

شهریاری با اشاره به ارائه خدمات کاشت حلزون در کشور، گفت: سالانه حدود هزار نفر به تعداد نوزادان نیازمند کاشت حلزون در کشور افزوده می شود.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، در ادامه با اشاره به اهمیت خدمات گروه های پیراپزشکی در کشور، تاکید کرد: یک اشکال در این بین وجود دارد که حوزه وزارت بهداشت، پزشک محور است.

وی افزود: حوزه سلامت حتما نباید توسط پزشک اداره شود و دنیا نیز چنین نگاهی در حوزه سلامت ندارد. اما، چون ما متخصص اقتصاد بهداشت به اندازه کافی نداریم، اداره بیمارستان ها را به پزشکان سپرده ایم.

شهریاری با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در کشور، گفت: از اول هم پیش بینی می شد اجرای این طرح با این روند دچار مشکل می شود که شده است.

وی بر مدیریت هزینه های سلامت از طریق اجرای برنامه پزشک خانواده تاکید کرد و گفت: نظارت ها در این حوزه باید جدی تر دنبال شود تا از هدر رفت منابع مالی جلوگیری شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد