۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۴۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی:
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از آخرین مهلت بخشودگی جرایم بیمه‌ای و ارائه درخواست ۶۰هزارکارفرماخبر داد وگفت:مهلت بخشودگی جرایم بیمه ای که مصوبه هیأت دولت است،به هیچ عنوان تمدید نمی شود
به گزارش بدرپرس: معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از آخرین مهلت بخشودگی جرایم بیمه‌ای و ارائه درخواست ۶۰هزارکارفرماخبر داد وگفت:مهلت بخشودگی جرایم بیمه ای که مصوبه هیأت دولت است،به هیچ عنوان تمدید نمی شود.

محمد حسن زدا در خصوص بخشودگی جرایم بیمه‌ای اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیأت دولت،  بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان از ۱۰ اردیبهشت ماه تا پایان امروز یعنی به مدت دو ماه جود داشت که این مهلت ۲۰ امشب به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت ۶۰ هزار درخواست در شعب دریافت کرده‌ایم، گفت: معمولاً بیشترین تراکم در این دو روز آخر است و طی درخواست‌های انجام شده، ۱۰۰۰ میلیارد تومان میزان بدهکاری بیمه‌ای کارفرمایان برآورد شده که البته هنوز دو روز پایانی مشخص نشده است.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی افزود: ۵۴۰ شعبه تأمین اجتماعی در سراسر کشور تا ۲۰ شب ۱۰ تیرماه باز هستند و کارفرمایان می‌توانند برای پرداخت بدهی و تقسیط آن به شعب مراجعه کنند.

زدا ادامه داد: با توجه به اینکه یک میلیون و ۴۰۰ هزار کارفرما داریم و تقریباً اکثر آنها به ما بدهکارند، میزان دقیق بدهی های بیمه ای کارفرمایان طی چند روز آینده پس از اتمام طرح مشخص می‌شود.

وی در مورد پرداخت بدهی کارفرمایان گفت: چنانچه کارفرمایان در ۱۲ قسط بدهی بیمه‌ای خود را پرداخت کنند، در این صورت۱۰۰ درصد جریمه بیمه ای آنها بخشوده می‌شود.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد: اصل حق بیمه و بیمه بیکاری به اضافه جریمه بیمه‌ای برای کارفرمایان محاسبه شده است که در صورت مراجعه تا پایان امروز، اصل حق بیمه تقسیط و بدهی بخشیده می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد