۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
شرکت بیمه معلم به منظور پاسداشت فرهنگ پارسی و بزرگداشت هشتصدمین زادروز مولانا شاعر و فیلسوف ایرانی، قرار است تندیس این شاعر جهانی توسط تیم صلح پایدار رکاب زنی کشور به نمایندگی از بیمه معلم به شهردار قونیه در کشور ترکیه تقدیم شود
به گزارش بدرپرس:شرکت بیمه معلم به منظور پاسداشت فرهنگ پارسی و بزرگداشت هشتصدمین زادروز مولانا شاعر و فیلسوف ایرانی، قرار است تندیس این شاعر جهانی توسط تیم صلح پایدار رکاب زنی کشور به نمایندگی از بیمه معلم به شهردار قونیه در کشور ترکیه تقدیم شود.

امیدواریم دوچرخه سواران همیشه قهرمان ایرانی نام بیمه معلم را بار دیگر بر سرزبانها بیاندارند و پرچم همیشه جاوید ایران را در این مراسم باشکوه به اهتزاز درآورند.

مراسم بزرگداشت حضرت مولانا همه ساله به مدت ۷ روز انجام می شود. این مراسم در ماه دسامبر که ماهی سرد به شمار می رود برگزار می شود، اما این موضوع نتوانسته از محبوبیت مراسم او بکاهد و هر سال گردشگران زیادی را به سمت خود میکشاند. مولانا نه تنها در قاره آسیا بلکه در تمام جهان شناخته شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد