۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
به گزارش بدرپرس : مدیریت امور شعب استانهای بانک ایران زمین و هیئت همراه به اتفاق مدیر شعب استانهای مازندران ،گلستان و سمنان از شعب تحت پوشش این مدیریت در منطقه استان سمنان بازدید کردند.

به گزارش بدرپرس : مدیریت امور شعب استانهای بانک ایران زمین و هیئت همراه به اتفاق  مدیر شعب استانهای مازندران ،گلستان و سمنان از شعب تحت پوشش این مدیریت در منطقه استان سمنان بازدید کردند.

حسینی مدیر امور شعب استانها در بازدید خود از شعب استان سمنان به اولویت استراتژیک بانک در چشم انداز 1400 اشاره کرد و گفت: نحوه فعالیت و آینده بانک ایران زمین حرکت به سوی بانکداری دیجیتال است که در این مسیر توانمندی کارکنان در عرصه دانش الکترونیک و انتقال آن به سایر همکاران از اهمیت ویژه ای بر خوردار است.

وی در ادامه این بازدید ضمن بررسی عملکرد هر یک از شعب در خصوص جذب منابع ،بازاریابی خدمات بانکی و نقش کارکنان ،نحوه ترکیب منابع ،امور بایگانی ،اخلاق حرفه ای ،آراستگی فردی ،نظافت و مطلوبیت محیط داخلی ،رعایت بهداشت اعتباری ،مبحث مطالبات و نحوه صحیح وصول مورد بررسی و نکاتی را بیان کرد.


برچسب ها: بانک ایران زمین
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد