دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۸۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی :
وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی گفت:تلاش خواهیم کرد با عزت و اقتدار مشکلات را پشت سر گذاشته و از این مرحله عبور کنیم
به گزارش بدرپرس: وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی گفت:تلاش خواهیم کرد با عزت و اقتدار مشکلات را پشت سر گذاشته و از این مرحله عبور کنیم.

علی ربیعی در مراسم افتتاح خط تولید کارخانه توانکاران، اظهار کرد: تلاش خواهیم کرد در شرایط امروز کشور با عزت و اقتدار مشکلات را پشت سر گذاشته و از این مرحله عبور کنیم. 

وی افزود: همه امروز مسئول هستیم وباید با کمک به یکدیگر و قرار گرفتن در کنار هم بتوانیم پیشرفت کشور را رقم زده و مشکلات را حل کنیم. 

وزیر وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی تاکید کرد: برای اینکه بتوانیم در مسیر رشد و توسعه اقتصادی قرار بگیریم باید از تولید کنندگان و صنعتگران حمایت کنیم که البته شرایط سخت است و نیاز به تدبیر دارد.

ربیعی گفت: فعالیت سوداگران و دلالان هیچ نفع اقتصادی برای کشور ندارد و با پولی که در اختیار دارند هر روز ثروتشان افزوده می شود. امیدواریم بتوانی به دوران ثبات برگردیم.

وی در ادامه به اشتغال زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و گفت: در جامعه کسانی هستند که به دلایل مختلف دچار آسیب های اجتماعی شده اند و ما باید زمینه اشتغال آنان را نیز فراهم کنیم و امروز خوشحالیم در میان کارگران این واحد تولیدی این افراد نیز دیده می شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد