دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۸۵۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
مهندس سپهری :
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت شاکله عملیاتی و فنی تخصصی دارد و بدنه آن اجرایی است .
به گزارش بدرپرس:مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت شاکله عملیاتی و فنی  تخصصی دارد  و بدنه آن اجرایی است . 

مهندس سپهر سپهری در آیین معارفه و تودیع سرپرست جدید و سابق امور قراردادهای شرکت که در حاشیه نشست هیات مدیره برگزار شد، افزود: این شرکت با توجه به گستردگی فعالیت ها در بخش های حفاری، خدمات جانبی ،پژوهشی، تامین نیروی انسانی و... با شرکت های مختلف صدها قرارداد دارد . 

وی نقش امور حقوقی و پیمانها را در مدیریت و نظارت بر تنظیم اسناد فیمابین متقاضیان عملیات حفاری و خدمات فنی تخصصی و  همچنین برگزاری مناقصات و انعقاد قراردادهای شرکت با پیمانکاران در تمامی حوزه های خدماتی، پشتیبانی و تامین تجهیزات  بسیار ارزشمند عنوان کرد .

 سپهری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را بزرگترین کارفرمای شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد و گفت: با توجه به برنامه های توسعه ای و پروژه های آن  شرکت در زمینه حفظ، نگهداشت و افزایش تولید، در راستای سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال چندین قرارداد میان دو شرکت امضاء و مبادله خواهد شد .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در این آیین از تلاش ها و خدمات ارزشمند آقای امیر حسین کریمی آرپناهی که سال ها عهده دار مسئولیت امور قراردادهای شرکت بود و در آستانه بازنشستگی قرار دارد، قدردانی و برای آقای عوضعلی کاظمی سرپرست جدید این واحد آرزوی موفقیت کرد . 

سرپرست جدید امور قراردادهای شرکت دارای سابقه کار در بخش های مختلف شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از جمله  21 سال در امور قراردادها و کمیسیون مناقصات آن شرکت می باشد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد