کد خبر: ۳۸۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
به قلم؛محسن بابادی
در حالی که صدای ناقوس لیگ برتر فوتبال کشور هر لحظه نزدیک و نزدیک تر از قبل به گوش می رسد، گویا مسولین ورزشی استان خوزستان مثل همیشه به خواب خرگوشی فرو رفته اند. خوشبختانه در خوزستان زمستانی در کار نبوده و نیست که بگویم خواب زمستانی. اما غفلتی علنی به همراه کوله باری از بی توجهی ها استقلال خوزستان، نفت آبادان و حتی مسجدسلیمان را در آغوش نامهربان خویش حبس کرده است. صحبت از آبی پوشان اهوازی شد. 

مگر می شود در حالی که مدیرعامل و هیات مدیره اسمی از سرمربی فصل آتی این تیم نبرده اند، منابع ناآگاه و یا شاید هم مغرض نام عزیزانی را به عنوان سرمربی به فوتبال دوستان خوزستانی معرفی نمایند و آن را رسانه ای نمایند؟ اگر واقعا سرمربی مشخص شده که مدیران باشگاه صراحتا اعلام بفرمایند. در غیر اینصورت این گونه فرافکنی ها توسط منابعی نامعتبر با چه هدفی صورت گرفته است؟ آنچه مسلم است نیت خیری در کار نبوده.

اگر به فرض مثال جناب سید سیروس نعمتی نژاد که یک مربی اخلاق مدار و با دانش است انتخاب شده، آیا تیم لیگ برتری استقلال خوزستان با این کادر جوان و کم تجربه می تواند با غول های بی شاخ و دم فوتبال کشور مقابله کند؟ چرا که تا بدین لحظه حتی وضعیت مالی و سایر شرایط حرفه ای این باشگاه نیز بطور دقیق هنوز مشخص نشده است. پس با در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود، متاسفانه به احتمال زیاد این تیم مستعد سقوط به لیگ دسته اول فوتبال کشور خواهد بود. 

لذا من بر حسب وظیفه از حالا هشدار های لازم را به متولیان امر گوشزد می کنم. چرا که مطمئنا آخر فصل کاسه چه کنم چه کنم در دست گرفته و خود را مبرا از این ناکامی ها می دانند. لذا این نوشتار سندی محکم و اتمام حجتی پیش از موعد با مسولین محترم ورزش خصوصا فوتبال استان و حتی نمایندگان اهواز و شخص محترم استاندار خوزستان می باشد. تاکید می کنم که طی چند ماه آتی سرباز زدن از زیر بار این مسولیت، از جانب هیچ کدام از عزیزان یاد شده توسط هیچ یک از اهالی فوتبال پذیرفتنی نبوده و این عمل آنها به شدت محکوم خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد