دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۸۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰
همزمان با پانزدهم اسفندماه ، آيين روز درختكاري با حضور مدير عامل و جمعي از مديران شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب برگزار شد .
مهندس بيژن عالي پور ضمن غرس نهال در اين آيين ، با اشاره به گام هاي اساسي در توسعه فضاي سبز در اطراف تأسيسات و مناطق مسكوني گفت: تعريف و اجراي پروژه هاي متعدد در ارتباط با فضاي سبز ، به عنوان يكي از مهمترين مسئوليت هاي اجتماعي در شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب دنبال مي شود .
 
مدير عامل مناطق نفتخيز جنوب ، طرح جلوگيري از سوزاندن گازهاي همراه نفت موسوم به طرح آماك ،  پروژه هاي تثبيت شن هاي روان، ايجاد فضاي سبز اطراف تأسيسات، احداث تسهيلات سيار فرآورش نفت خام(MOT ) و اجراي پروژه هاي تزريق پساب واحدهاي نمك زدايي و همچنين همكاري با سازمان حفاظت محيط زيست را از جمله اقدامات اين شركت در حفظ و صيانت از محيط زيست و اهميت توسعه آن در مناطق تأسيساتي ،اداري و منازل سازماني برشمرد.
 
مهندس عالي پور با اشاره به گسترش و فراواني فضاي سبز در مناطق عملياتي ، اداري و مسكوني مناطق نفتخيز جنوب نسبت به سرانه فضاي كشوري افزود: آمار چهار برابري سرانه فضاي سبز درحوزه عملياتي شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب بيانگراهميت درخت و توسعه فضاي سبز در اين شركت است .
 
مدير عمليات غيرصنعتي نيز در حاشيه اين آئين ، ايجاد فضاي سبز به منظور بهسازي محيط زيست، فراهم كردن مكاني مناسب براي تفريح خانواده هاي كاركنان و كودكان و هم چنين ايجاد محيطي مناسب و مفرح براي پرسنل را برخي از اهداف و سر لوحه اقدامات واحد فضاي سبز و بهسازي محيط مناطق نفتخيز جنوب برشمرد و افزود : براي ترويج اين سنت حسنه و توجه خانواده ها به امر درختكاري و حفظ محيط زيست برنامه هايي در خصوص مشاركت هرچه بيشتر كاركنان در نگهداري و توسعه فضاي سبز تدارك ديده شده كه بزودي اطلاع رساني و اجرايي خواهد شد.
 
محمد نريمسازاد با اشاره به مشاركت چشمگير مناطق نفتخيز جنوب و شركت هاي زير مجموعه در توسعه فضاي سبز شهرهاي حوزه فعاليت و پيرامون تاسيسات ،گفت: در سال جاري تعداد پنج ميليون نشاء گل توسط واحد فضاي سبز و بهسازي محيط شركت ملي مناطق نفت خيز جنوب  توزيع و كاشت شده است .
 
در پايان مراسم ، مديران ، مشاوران و رؤساي حاضر در اين آيين ، در فضايي صميمي اقدام به كاشت  نهال هايي در فضاي سبز مجتمع اداري شهيد تند گويان مناطق نفتخيز جنوب كردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد