۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز خبرداد؛
مهندس علی عیداوی با اشاره به اهمیت تامین خدمات زیرساختی بیان داشت: انرژی برق امروزه نقش بی بدیلی درتوسعه صنعت و رفاه مردم دارد و این شرکت همگام با گسترش نقاط مختلف شهری و روستائی و صنايع اقدام به توسعه، اصلاح و احداث شبکه مي نمايد.
به گزارش بدرپرس:مهندس علی عیداوی با اشاره به اهمیت تامین خدمات زیرساختی بیان داشت: انرژی برق امروزه نقش بی بدیلی درتوسعه صنعت و رفاه مردم دارد و این شرکت همگام با گسترش نقاط مختلف شهری و روستائی و صنايع اقدام به توسعه، اصلاح و احداث شبکه مي نمايد.

وی درادامه افزود:باتلاش همکاران مناطق وشهرستانهای تابعه این شرکت ازابتدای سال جاری تاکنون ۳۴۴۶۰مترشبکه برق شامل ۲۴۳۰۰مترفشارضعیف و ۱۰۱۶۰مترفشارمتوسط و همچنین تعداد ۱۱۲۰ اصله پایه در این کلانشهر و به منظور تامین برق مطمئن، پایدار و با کیفیت مطلوب احداث شده است.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز اعتبار اختصاص یافته به این پروژه را ۱۵میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال برآورد نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد