دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۸۷۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
گزارشی درباره تعداد هواداران قطارهای رایگان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال توسط راه‌آهن روسیه منتشر شد.
به گزارش بدرپرس وبه نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران ، در دوره برگزاری دیدارهای جام جهانی 2018 فوتبال 319 هزار نفر توسط قطارهای رایگان میان شهرهای میزبان رقابت‌ها جابجا شدند. بیشترین تعداد استفاده هواداران از این قطارها در روز بازی فینال جام جهانی 2018 بود که 26 هزار نفر توسط 45 قطار انتقال یافتند.

در ادامه این گزارش آماری راه‌آهن روسیه که توسط اینترفاکس منتشر شد آمده است: در طول دوره جام جهانی 2018 فوتبال 734 حرکت قطارهای رایگان در 31 مسیر 11 شهر میزبان رقابت‌ها صورت گرفت. این قطارهای مدرن مجهز به سیستم‌های تهویه هوا، سوکت شارژ لوازم الکترونیکی و کوپه ویژه افراد کم‌توان حرکتی بودند.

همچنین طبق پیش‌بینی مقامات ارشد کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه بازتاب‌های میزبانی موفقیت‌آمیز این رقابت‌ها تا شش ماه آینده در رسانه‌های جهانی ادامه خواهد داشت.

در این میان ثبت رکورد ورود و خروج تماشاگران در ورزشگاه لوژنیکی مسکو که محل برگزاری دیدارهای افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی 2018 روسیه بود جالب است. طراح اصلی معماری ورزشگاه لوژنیکی مسکو می‌گوید: ظرفیت فضای باز این ورزشگاه پس از دوره بازسازی 10 برابر افزایش یافت و سرعت عملیات ورود و خروج تماشاگران طبق خواسته فیفا نباید بیشتر از 8 دقیقه طول می‌کشید. یک مساله را نباید فراموش کنیم که ظرفیت ورزشگاه لوژنیکی 80 هزار نفر است و عملیات 8 دقیقه‌ای ورود و خروج تماشاگران بسیار سخت به نظر می‌رسید. این استاندارد چالش اصلی ما در دوره بازسازی ورزشگاه بود که خوشبختانه توانستیم به آن دست یابیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد