عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      میلاد با سعادت حضرت مهدی عج مبارکباد.      
کد خبر: ۳۸۷۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان با حضور دکتر رضا اکبری نوری مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران و مدیران واحدهای شرکت در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

به گزارش بدرپرس:مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان با حضور دکتر رضا اکبری نوری مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران و مدیران واحدهای شرکت در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در این مراسم مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران اظهار امیدواری کرد در سایه همدلی و وحدت کارکنان و مدیران این شرکت به جایگاه واقعی خود در مقایسه با دیگر شرکت ها دست پیدا کند.

همچنین مهندس آقای خلیلی مدیرعامل پیشین شرکت ضمن تشکر از زحمات همه مدیران و پرسنل شرکت افزود: تمام تلاش ما عملکرد خوب  در راستای افزایش سهم بازار ، تعالی شرکت و حرکت در مسیر شرکت معظم صنایع شیر ایران بود.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های تمامی همکاران وبه ویژه هیئت مدیره و مدیران مجموعه در زمان تصدی ، ابراز امیدواری کرد بتوان شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این شرکت باشیم .
 

  همچنین دکتر سید حسین موسوی مدیرعامل جدید شرکت نیز ضمن ایراد سخن و قدردانی و تشکر از مهندس خلیلی دردوره تصدی ایشان ، ابراز امیدواری کرد با توسعه محصولات جدید و تقویت بازارهای داخلی و توسعه صادرات شاهد رونق بیش از پیش این مجموعه باشیم.


ایشان ابراز کردند که شرکت شیر پگاه خوزستان از لحاظ زیان انباشته و نقدینگی و و سطح تولید و فروش  و رضایتمندی کارکنان در وضعیت بحرانی قراردارد ولی شرکت دارای محورهای قدرتمندی است که به یاری خداوند متعال شرکت را رو به جلو خواهند برد.

۱- محور اصلی جلوبرنده کارکنان باسواد و با تجربه و متعهد و دلسوز پگاه خوزستان و شعب خوزستان و بازارگستر منطقه ۳

۲- حمایت و دلسوزی همکاران صنایع شیر و برند بزرگ پگاه است که این محور همت ویژه برای رفع مشکلات پگاه خوزستان می باشد

۳- حمایت مسئولین استان خوزستان بویژه مسئولین شهرستان شوش که خالصانه به رشد این شرکت کمک می کنند.

۴- افزایش شیر خام و به تبع آن افزایش فروش ، افزایش صادرات ، مدیریت نقدینگی ، رهبری بهای تمام شده ، افزایش تنوع محصولات بازارپسند  و سودآورو همچنین ارتقاء سطح کیفیت محصولات و رضایت کارکنان گام برمی داریم

در پایان این مراسم لوح سپاس و هدایایی نیز به رسم یادبود به مهندس خلیلی از سوی کارکنان و مدیران مجموعه اهداء گردید.
 

دکتر سید حسین موسوی با ۱۸ سال سابقه از مدیران جوان که سوابقی همچون مدیر تولید پگاه خوزستان ، قائم مقام پگاه خوزستان، مدیر شعبه ۳ بازارگستر خوزستان ، قائم مقام مدیرعامل پگاه کرمان از سوابق ارزنده ایشان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد