دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۸۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
وزیر ورزش:
وزیر ورزش با ابراز رضایت از شرایط فدراسیون تیروکمان گفت: امیدوارم روند موفقیت های کمانداران تا بازیهای آسیایی ادامه داشته باشد
به گزارش بدرپرس: وزیر ورزش با ابراز رضایت از شرایط فدراسیون تیروکمان گفت: امیدوارم روند موفقیت های کمانداران تا بازیهای آسیایی ادامه داشته باشد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک امروز از اردوی تیم ملی تیروکمان پیش از اعزام به بازیهای آسیایی بازدید کردند.

در جریان این بازدید سلطانی فر ضمن تشکر از مسئولان فدراسیون تیرو کمان گفت: طی سالهای گذشته روند خوبی در تیرو کمان طی شده است که امیدوارم تا جاکارتا هم ادامه داشته و در بازیهای آسیایی شاهد موفقیت های کمانداران باشیم.

سلطانی فر باتاکید بر اینکه تیروکمان ریشه در هویت فرهنگی ایران دارد یادآور شد: باید به این رشته خیلی بیشتر اهمیت داده شود البته خوشبختانه بعد از فراز و نشیب هایی که تیروکمان داشت حالا شاهد بازگشت آرامش به آن هستیم.

وزیر ورزش یادآور شد: با توجه به حضور کشورهایی مانند کره جنوبی کسب مدال تیروکمان در بازیهای آسیایی سخت است اما ما به کسب سکو توسط کمانداران امیدواریم. آنها می توانند در جاکارتا خوش بدرخشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد