۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلام مبارک باد .      دو تا چیز که تو چرخش زمین نه تموم میشه و نه تغییر میکنه : یکی شکوه تولد عیسی مسیحه و یکیش عشق دوست به دوسته ، کریسمس مبارک      
کد خبر: ۳۸۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
بر اساس مصوبات شورای همیاری و نظام مشارکت کارکنان شرکت ملی حفاری ایران؛
سه طرح پیشنهادی یکی از کارکنان مبتکر شرکت ملی حفاری ایران که در شورای همیاری و نظام مشارکت کارکنان شرکت ملی حفاری ایران مورد بررسی های کارشناسی و به تصویب رسید، راسا توسط پیشنهاد دهنده اجرایی و با موفقیت کاربردی شد .
به گزارش بدرپرس:سه طرح پیشنهادی یکی از کارکنان مبتکر شرکت ملی حفاری ایران که در شورای همیاری و نظام مشارکت کارکنان شرکت ملی حفاری ایران مورد بررسی های کارشناسی و به تصویب رسید، راسا توسط پیشنهاد دهنده اجرایی و با موفقیت کاربردی شد . 

یکی از موارد پیشنهادی مهندس حبیب حیدری از کارشناسان ارشد تعمیرات الکترونیک واحد نمودارگیری سطحی مدیریت خدمات ویژه طراحی و ساخت سیستم تولید آب دی یونیزه است . 

حیدری در این باره گفت: این سیستم با استفاده از یک شیوه ابتکاری و ارزان قیمت طراحی و منجر به رفع نیاز اداره نمودارگیری سطحی به خرید آب دی یونیزه از خارج شرکت برای دستگاه هیدروژن ژنراتور  (تولید هیدروژن) شده است . 

وی افزود: این سیستم با امکانات داخلی شرکت و با بهره گیری از دانش فنی انواع خارجی و نوآوری در تجهیزات بخش های مختلف دستگاه تولید گردیده که نسبت به انواع مشابه از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد . 

طراح و سازنده سیستم تولید آب دی یونیزه اظهار کرد: یکی از دلایل اصلی خرابی دستگاه هیدروژن ژنراتور استفاده از آب  دی یونیزه بی کیفت بوده است که با تولید آب با کیفیت بالا سلامت این دستگاه تضمین و سالانه  حدود 600 میلیون ریال صرفه جویی می شود . 

حیدری گفت: طراحی و ساخت نمایشگر حفار از دیگر طرح های پیشنهادی  است که با اجرایی شدن آن نیاز بخش نمودارگیری سطحی به تامین این تجهیز مهم در صنعت حفاری از خارج کشور مرتفع و با کمترین هزینه تعدادی زیادی تولید، راه اندازی و نصب شده است .

 کارشناس ارشد تعمیرات الکترونیک واحد نمودارگیری سطحی مدیریت خدمات ویژه شرکت توضیح داد: با این روش توانستیم خط تولید ، تعمیر و نگهداری این نوع سیستم ها را در این واحد توسعه دهیم به نحوی که تعدادی از کارشناسان واحد تعمیرات بر روی این نوع سیستم ها آموزش داده شده و تخصص و مهارت های لازم را کسب نموده اند . 

وی همچنین به باز طراحی و ساخت  سیستم  جدید گاز کروماتو گرافی و ایجاد شیوه نوین در تعمیر و راه اندازی سیستم های قدیمی اشاره و خاطر نشان کرد: باز طراحی این سیستم در مراحل پایان کار قرار دارد اما در عمل تعمیرات و نوسازی به نحو مطلوب در این واحد صورت می پذیرد و نمونه آن هم اکنون در واحد نمودارگیری سطحی دستگاه حفاری 57 فتح در مدار عملیات قرار دارد . 

این دانشجوی دکتری الکترونیک با قدردانی از همکاری و همیاری مدیریت و شماری از همکاران در به ثمر رسیدن این طرح ها، افزود: در زمان حال نیز  طراحی و ساخت  چند مدل سنسورهای کاربردی در صنعت حفاری را در دست اجرا دارد . 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد