کد خبر: ۳۸۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند:
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از انجام 69 هزار و 377 متر حفاری چاه های نفت و گاز در چهار ماه نخست امسال در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد .
به گزارش بدرپرس:معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از انجام 69 هزار و 377 متر حفاری چاه های نفت و گاز در چهار ماه نخست امسال در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد . 

حمید رضا خوش آیند در توضیح بیشتر در این باره گفت: در این مدت  عملیات حفاری و تکمیل 53 حلقه چاه به اتمام رسید و برای بهره برداری در اختیار شرکت های متقاضی قرار گرفت . 

وی افزود: از این تعداد چاه،  25 حلقه توسعه ای ، سه حلقه توصیفی و 25 حلقه تعمیری بوده که 31 حلقه در حوزه عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، پنج حلقه در موقعیت فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران، 10 حلقه در طرح های توسعه ای شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و هشت حلقه در قالب پروژه ای  حفر و تکمیل گردیده است . 

خوش آیند اظهار کرد: متخصصان و کارکنان سختکوش این شرکت در مدیریت های عملیات حفاری خشکی یک، دو، سه، چهار و دریا در مدت پیش گفته موفق شدند با همکاری متخصصان بخش های مرتبط در شرکت های متقاضی،  حفاری و تکمیل هشت حلقه چاه را 61 روز زودتر از مدت زمان برنامه شده از سوی کارفرماها به اتمام رسانند . 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد