کد خبر: ۳۸۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
در حکمی از سوی مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس یونس عباسی لرکی به عنوان مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه های این شرکت منصوب شد
به گزارش بدرپرس:در حکمی از سوی مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس یونس عباسی لرکی به عنوان مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه های این شرکت منصوب شد.

 
در این حکم آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه ها منصوب می گردید.


اهم وظایف جنابعالی به شرح زیر تعیین می گردد:

سازماندهی اثر بخش فعالیتهای اصلی در زمینه عملیات و مهندسی خدمات تخصصی مورد نیاز چاه های نفت و گاز، در چارچوب وظایف آن مدیریت و با استفاده از دانش و فناوری نوین.

 مشارکت و همکاری با سازمان های ذی ربط، به منظور ارتقاء عملکرد، با استفاده از ظرفیت های موجود و ایجاد ظرفیت های جدید برای تحقق اهداف و برنامه های مصوب.

 نظارت بر اجرای برنامه های نگهداشت و تعمیرات کلیه ی ماشین آلات و دستگاه های در اختیار آن مدیریت و حصول اطمینان از عملکرد بهینه و آماده به کار بودن آنها.

 نظارت دقیق و مستمر بر اجرای اصول ایمنی، بهداشت و محیط زیست در کلیه عملیات و امور جاری، بر اساس استانداردهای مربوطه.

  ان شاءالله با یاری خداوند متعال و بکارگیری نیروی انسانی متعهد و متخصص، در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

 فرصت را مغتنم شمرده، از زحمات جناب آقای مهندس عبدالمهدی مجتهدی در مدت تصدی مسئولیت خود و جناب آقای حسنعلی رویوران در مدت سرپرستی مدیریت مذکور، تشکر و قدردانی می نمایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد