کد خبر: ۳۹۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
با حضور اصحاب رسانه مزایده بخشی از سازه های تبلیغاتی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد :
جلسه کمیسیون معاملات سازمان زیباسازی شهرتهران با موضوع بازگشائی پاکت های مزایده عمومی صدور مجوز اکران آگهی و تبلیغات بر روی پیکره های تبلیغاتی شامل (5 مجموعه تابلوهای منصوب بر روی عرشه و 8 مجموعه تابلوهای منصوب برروی بیلبورد و 1 مجموعه پانل شیشه ای) در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد
به گزارش بدرپرس:جلسه کمیسیون معاملات سازمان زیباسازی شهرتهران با موضوع بازگشائی پاکت های مزایده عمومی صدور مجوز اکران آگهی و تبلیغات بر روی پیکره های تبلیغاتی شامل (5 مجموعه تابلوهای منصوب بر روی عرشه و 8 مجموعه تابلوهای منصوب برروی بیلبورد و 1 مجموعه پانل شیشه ای) در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد. 

در این جلسه، سیدمحمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران، دکتر رضاییان، نماییده مدیرعامل سازمان، دکتر پارسایی، مشاور مدیرعامل سازمان، نماینده بازرسی کل کشور، نماینده شورای شهر، دکتر فرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان، حیدری معاون مالی سازمان و شرکتهای تبلیغاتی حضور داشتند.

 در ابتدای این جلسه دکتر فرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه به منظور شفاف سازی اذهان عمومی جلسه کمیسیون معاملات سازمان زیباسازی در حضور رسانه ها برگزار می شود، گفت: در این دوره از مزایده25 شرکت اسناد مزایده را خریداری کرده که از این تعداد 17 شرکت پاکت ها را تحویل داده اند.

به گفته او برندگان 14 باکس امروز مشخص می شود که از این تعداد 5 باکس از فردا و مابقی از اول مهرماه 97 کار خود را شروع می کنند.

او با بیان اینکه امروز ۲۳ درصد سازه های تبلیغاتی شهر تهران به ارزش ۴۰ میلیارد تومان واگذار می شود، گفت: این سازه‌ها به مدت یک سال در اختیار برندگان قرار می‌گیرد.

در ادامه جلسه، سیدمحمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه افرادی که وارد این حوزه شده اند دارای سابقه درخشان وطولانی هستند، گفت: تابلوهای شهری به عنوانی پیشانی شهر در اختیار آنها قرار می‌گیرد از این رو شرکت های تبلیغاتی تلاش کنند آرامش، امید و رضایت بر تابلوهای شهری شکل بگیرد.

 او با تاکید بر اینکه بهترین شیوه این است که خلاقانه، مسولانه و کارشناسانه به ارائه منظری زیبا از شهر برروی این تابلوها بپردازیم، افزود: در ارائه کارها برروی تابلوهای تبلیغاتی صرفا مباحث اقتصادی را در نظر نگیریم و تلاش کنیم خلاقانه و هنرمندانه به ارائه کارها بپردازیم.

میر لوحی با بیان اینکه امیدوارم شفافیت و شیشه ای شدن در همه بخش های شهرداری اتفاق بیفتد، ادامه داد: شرکت های تبلیغاتی درصورتی که حس می‌کنند گوشه ای از این کار سابیده است به ما اعلام کنند و بگویند چطور عمل ورفتار کنیم تا امور شفاف و روشن باشد.

این عضو شورای شهرتهران ابراز امیدواری کرد که در همه حوزه های شهرداری شاهد شفافیت، رفتار واضح وروشن باشیم تا بخش خصوصی بتواند بدون تبعیض و با عدالت در فعالیت های شهری مشارکت کند.

در ادامه این جلسه پاکت های مهر شده از سوی شرکت ها در حضور حاضران باز و مزایده بین نمایندگان 17 شرکت تبلیغاتی حاضر برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد