کد خبر: ۳۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
جمعی از دانشجویان رشته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه اعتراض خود را به استفاده دانشگاه پیام نور شعبه غرب تهران از دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و امور اجتماعی اعلام کردند
به گزارش پایگاه خبری بدر پرس: جمعی از دانشجویان رشته  کارشناسی ارشد مدیریت رسانه اعتراض خود را به استفاده دانشگاه پیام نور شعبه غرب تهران از دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و امور اجتماعی اعلام کردند

 این گزارش حاکیست: بر اساس گفته‌های این دانشجویان مدرس درس آشنایی با فرایند تولید پیام در رادیو و تلویزیون در رشته کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در ترم 96-97 علی ربیعی وزیر فعلی تعاون کار و امور اجتماعی بود که طی ترم به هیچ وجه کلاس ایشان تشکیل نشد و دانشجویان همواره به این موضوع معترض بودند.

به گفته دانشجویان امکان دسترسی به وی نیز وجود نداشت و نماینده کلاس هم با سختی توانسته بود ارتباط برقرار کند. 

به‌گزارش  بدر پرس  وی آخرین مدرسی بود که نمره عملی درس را که دانشجویان  به تحقیقات در مورد موضوع انتخابیشان پرداخته بودند در آخرین روز تعیین شده از سوی دانشگاه (۱۲ مرداد ماه) اعلام کرد که این موضوع نیز موجب استرس زیاد برای دانشجویان این رشته گردیده بود چرا که تکلیف نمره تنها این درس برای آنها مشخص نشده بود . 


حال این سوالات پیش می‌آید که: چرا دانشگاه پیام نور به انتخاب  چنین اساتیدی می‌پردازد که بسیار گرفتار و وقت رسیدگی به وضعیت دانشجویان خود را ندارند؟! آیا این کار دانشگاه پیام نور بر اساس روابط و امتیاز گرفتن از ایشان صورت می‌گیرد؟! آیا چنین کاری توسط دانشگاه پیام نور ظلم به  اساتید جوان در این رشته نیست ؟! و چرا با دانشجویانی که برای این درس پول پرداخت کرده اند چنین برخوردی میشود؟!  و آیا حقی برای اعتراض آنان دانشگاه قائل می شود؟! به هر حال به نظر می‌رسد مدیریت دانشگاه پیام نور به ویژه مدیریت غرب تهران باید به بررسی عملکرد این مدرس بپردازد و به اصطلاح استیضاح ربیعی را در دستور کار قرار دهد و  جایگاه دانشگاه پیام نور را با استفاده از این چنین اساتیدی که به هیچ وجه کلاس آنها تشکیل نمی شود و تنها اسم آنها شنیده میشود متزلزل نکند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد