دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۵
دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و داروی کشور گفت: یا توجه به بروز عوارض شدید در پی مصرف داخل چشمی داروی بواسیزوماب با نام های تجاری آوستین و آلتوزان، دانشگاههای علوم پزشکی کشور موظفند داروهای یاد شده را صرفا از شرکت های مجاز تامین دارو و داروخانه های مجاز تهیه نمایند و هرگونه تامین دارو از شبکه غیر رسمی توزیع دارو به هیچ عنوان قابل تایید نیست.
دیناروند ادامه داد: دانشگاههای علوم پزشکی و مراجع نظارتی  موظفند در صورت مشاهده به شدت با این تخلف برخورد نموده و متخلفین را به مراجع قضایی معرفی نمایند تا اشد مجازات برای آنان در نظر گرفته شود.

رئیس سازمان غذا و داروی کشور در پایان گفت: همچنین بازرسین دانشگاههای علوم پزشکی به مراکز دولتی و خصوصی چشم پزشکی مراجعه و اطمینان حاصل نمایند که این مراکز صرفا از داروهای مجاز استفاده مینمایند و شرایط استریل را دارا هستند و در صورت هرگونه مغایرت لازم است مراکز چشم پزشکی از استفاده از داروی مذکور خودداری نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد