دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۳۹۳۸۷
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۵
فعالیت چشمگیر این معاونت در پنج ماه نخست امسال
بگزارش پایگاه خبری بدر پرس بنقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران:معاون مدیرعامل این شرکت در عملیات حفاری از تحقق افزون بر 90 هزار و 505 متر حفاری چاه های نفت و گاز بوسیله ناوگان حفاری این شرکت در پنج ماه نخست سال جاری در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد .

 حمید رضا خوش آیند گفت: در این مدت با تلاش متخصصان مجرب و توانمند این شرکت عملیات حفاری و تکمیل 67 حلقه چاه نفتی و گازی به اتمام رسید و تحویل شرکت های متقاضی گردید .

وی افزود: از مجموع این چاه ها 32 حلقه توسعه ای/ توصیفی و 35 حلقه تعمیری تکمیلی بوده است که 41 حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شش حلقه در حوزه شرکت نفت فلات قاره ایران، 11 حلقه در طرح های توسعه ای میادین نفتی که از سوی شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در دست اجرا است و 9 حلقه در قالب پروژه ای حفره شده است .

گزارش بدر پرس حاکیست:خوش آیند با اشاره به اینکه شرکت ملی حفاری ایران 73 دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک خود دارد، اظهار کرد: در مدت پیش گفته در نتیجه سعی و کوشش شبانه روزی کارکنان شرکت، عملیات حفاری هشت حلقه چاه 61 روز زودتر از مدت پیش بینی شده از سوی کارفرماها به پایان رسید و آماده بهره برداری گردید که از نظر شتاب بخشی در تولیدی شدن چاه و ترخیص زودهنگام دستگاه حفاری دارای ارزش اقتصادی قابل توجهی می باشد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد