عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      میلاد با سعادت حضرت مهدی عج مبارکباد.      
کد خبر: ۳۹۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۵
بگزارش پایگاه خبری بدر پرس:شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ره در نظر دارد به منظور اجاره محل کیترینگ شرکت های هواپیمائی در ترمينال مسافری شماره ١ از طریق انعقاد قرارداد بهره برداري و با رعایت قوانین، ضوابط و مقررات شرکت، به بهره بردار واجد شرایط اقدام نماید.

این فرودگاه بدینوسیله از کلیه اشخاص حقوقی و حقيقي داراي صلاحيت که تمایل به شرکت در فراخوان را دارند ، دعوتکرده است از تاريخ شنبه ٩٧/٠٦/١٠ لغايت یکشنبه ٩٧/٠٦/١٨ از ساعت ٨:٣٠ الی ١٥:٠٠ بجز پنجشنبه ها و ایام تعطیل رسمی با در دست داشتن معرفی نامه و فیش واریزي به مبلغ ١/٥٠٠/٠٠٠ریال بنام تمرکز وجوه درآمد اختصاصی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ره با شماره شبا ٢٤٠١٠٠٠٠٤٠٠١٠٦٩٤٠٤٠١٧٧٣٩ و با شناسه پرداخت ٣٣٩٠٦٩٤٧٤٢٩٥٤٦٠٩١٠٠٠٠٠٠٠٠٦١٩٠٢ جهت دریافت اسناد فراخوان به آدرس کیلومتر ٣٠ اتوبان تهران- قم ، فرودگاه بین المللی امام خمینی ره ، ساختمان مرکزی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ره – دبیرخانه مراجعه نمایند.

-  آخرین مهلت عودت اسناد :

 تا پایان وقت اداري روز سه شنبه مورخ ٩٧/٠٦/٢٧ مي باشد. بدیهی است اسنادی که بعد از مهلت مقرر تحویل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

- مبلغ ضمانتنامه :

ضمانتنامه بانکی جهت شرکت در فراخوان معادل ١/٥٦٠/٢٤٠/٠٠٠ریال می باشد.

این آگهی به منزله شناسایی واجدین شرایط جهت واگذاري محل فعالیت مذکور می باشد و صرف شرکت در فراخوان هیچگونه حق و حقوقی را براي متقاضیان ایجاد نمی نماید.

شماره تلفن واحد فراخوان : ٥١٠٠٨٨٧٠ ،آقاي افشاري
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد