دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۳۹۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۷
همزمان با هفته دولت و به مناسبت روز کارمند از کارمندان نمونه واحدهای ستادی، عملیاتی و پشتیبانی این شرکت تجلیل به عمل آمد.

به گزارش  پایگاه خبری بدر پرس بنقل ازروابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این مراسم که قائم مقام و معاونان مدیرعامل، مدیران ارشد، روسای بخش های مختلف و جمعی از متخصصان، کارشناسان و کارکنان شرکت حضور داشتند، از 150 نفر کارمندان نمونه با اهداء لوح، تقدیر شد .

در این آیین که در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت در اهواز برگزار گردید مهندس سپهر سپهری  مدیر عامل شرکت ضمن گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، گفت: این مراسم با هدف تجلیل از کارگزاران و ارج نهادن به خدمات آنان برگزار شده است .

وی همچنین ضمن تبریک عید سعید غدیر افزود: ما باید ساده زیستی شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو مقام ارشد نظام را الگوی خود قرار دهیم و در همین حال به این مهم واقف باشیم که یکی از مهمترین شاخص ها برای مجموعه خدمتگزاران، مسئولیت پذیری است زیرا مسئول یعنی کسی که مورد سوال قرار می گیرد و باید پاسخگو باشد .

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره  شرکت ملی حفاری ایران با تشریح ویژگی های کارمند نمونه از جمله نظم و انضباط اداری، وجدان کاری، صداقت، خلاقیت و ابتکار، مشارکت در تحقق اهداف جمعی و پشتکار و جدیت در کار و حسن اخلاق   اظهار کرد: همه کارکنان این شرکت نمونه و قابل تقدیر هستند زیرا با تلاش و همت خود زمینه رشد و تعالی شرکت را فراهم آورده اند و نقش مهمی در فرآیند تولید نفت و گاز و به تبع آن اقتصاد کشور ایفا می کنند .

گزارش بدر پرس حاکیست:سپهری با اشاره به اثرگذاری همدلی، هم افزایی، تشریک مساعی، تبادل نظر و بیان نظرات و پیشنهادات، گفت: در چند ماه اخیر  ملاقات های حضوری با همکاران به صورت هفتگی صورت گرفت که  در نظر است از نیمه دوم شهریورماه این نشست ها هر ماه  یک جلسه با حضور معاونان و مدیران ارشد شرکت برگزار گردد .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران حضور و خدمت در شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یک سازمان ارزشی و نخستین مولود صنعتی انقلاب اسلامی را برای خود موجب افتخار دانست و افزود: در یک سال گذشته با همراهی اعضای هیات مدیره، مدیران و مسئولان و مجموعه کارکنان در جهت رفع چالش ها و ارتقاء و بالندگی شرکت تلاش مستمری صورت گرفته است .

وی در پیوند با این مطلب اظهار کرد: امروز شرکت ملی حفاری ایران یک شرکت 100 درصد دولتی و زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران است که به طور مستقیم از دولت بودجه نمی گیرد و تمامی پرداخت ها و هزینه های آن از محل کسب درآمدهای خود تامین و پرداخت می شود .

سپهری ادامه داد: با توجه به افزایش هزینه های جاری شرکت از جمله حقوق مجموعه کارکنان در سال جاری، با برنامه ریزی به عمل آمده و اولویت بندی نحوه پرداخت حقوق، واریزی کارکنان انجام می شود که با مساعدت های مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون مدیرعامل این شرکت در امور تولید، مبلغ تخصیصی مطالبات ماهیانه این شرکت بر اساس کارکرد از کارفرماها، از ماه جاری افزایش می یابد که تاثیر مطلوبی در پرداخت به موقع حقوق کارکنان خواهد داشت .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران به هدف گذاری شرکت برای حضور در پروژه های داخلی و بین المللی اشاره کرد و گفت: این شرکت ضمن تبادل تفاهمنامه و توافقات همکاری با شرکت های داخلی و تعدادی از شرکت های خارجی و حضور در مناقصات طی ماه های اخیر رایزنی های مستمری با شرکت های خارجی در کشورهای حوزه خلیج فارس داشته و در نخستین گام تفاهم نامه های همکاری با شرکت های نفتی عراقی در مراحل اجرایی قرار گرفته است .

وی با بیان اینکه افق روشنی پیش روی  شرکت ملی حفاری ایران قرار دارد، تصریح کرد: با توجه به برنامه های توسعه ای صنعت نفت در جهت حفظ، نگهداشت و افزایش تولید با توجه به شرایط موجود، این شرکت نقش بسیار مهم و اثرگذاری در اجرای پروژه های حفاری و ارایه خدمات جانبی در کشور ایفا خواهد کرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد