کد خبر: ۳۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
با حضور اعضای هیت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) صورت گرفت ؛

به گزارش  بدرپرس به نقل از پایگاه خبری  شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) (IKACNEWS) ، داود سلطان زوی، مشاور رئیس جمهور و رئیس کمیسیون توسعه اقتصادی فرودگاه‌های کشور افغانستان امروز با همراهی اعضای هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه در نشست صمیمانه با مدیران شهر فرودگاهی شرکت کرد.

در آغاز این جلسه حسین تاجیک عضو هیئت مدیره و مدير اجرايي منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به تشریح چگونگی طراحی و ساخت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و بخش های مختلف آن از جمله منطقه آزاد تجاری و اقتصادی پرداخت.

به گزارش  بدرپرس : مشاور رئیس جمهور افغانستان ضمن اظهار خرسندی از این بازدید، از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای بازدید از فرودگاه های افغانستان به ویژه فرودگاه کابل دعوت کرد و گفت : امیدواریم بتوانیم از تجارب جمهوری اسلامی ایران در حوزه فرودگاهی استفاده کنیم و همکاری ها در این حوزه را افزایش دهیم.

علی عسگری عضو هیئت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مدیره نیز ضمن تشریح روند فعالیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بر افزایش همکاری ها با کشور افغانستان برای انتقال تجارب مهندسی در صنعت فرودگاهی تاکید کرد .

همچنین کوروش فتاحی مجری پروژه ترمینال گالری سلام، در بازدید رئیس کمیسیون توسعه اقتصادی فرودگاه‌های کشور افغانستان از ترمینال گالری سلام به ارائه توضیحات در خصوص طراحی، ساخت و تجهیز این پروژه پرداخت.

گفتنی است، داود سلطان زوی که به دعوت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و وِیژه اقتصادی به ایران سفر کرده در بازدید امروز از انبار هوشمند بار و نحوه انتقال بار از هواپیما به انبار توسط ربات های هوشمند، ترمینال CIP و ترمینال گالری سلام بازدید کرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد