عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      
کد خبر: ۳۹۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نگاه دولت تدبیر و امید و به تبع این وزارتخانه برقراری عدالت فرهنگی در سراسر کشور و توزیع مناسب اعتبارهای استانی است
به گزارش بدرپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نگاه دولت تدبیر و امید و به تبع این وزارتخانه برقراری عدالت فرهنگی در سراسر کشور و توزیع مناسب اعتبارهای استانی است.

سید عباس صالحی روز دوشنبه در بدو ورود به ایلام در جمع خبرنگاران افزود: برنامه های فرهنگی و هنری برای استان ایلام برای مدت سه سال تا سال 1400 تدوین خواهد شد.

وی ادامه داد: این برنامه ها در قالب تفاهم نامه ای با استانداری منعقد و برای آن ها 400 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: این تفاهم نامه شامل اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین تقویت زیرساخت های فرهنگی این استان است که ساخت سینما هم در آن پیش بینی شده است.

صالحی با تاکید بر برقراری عدالت فرهنگی و توزیع مناسب اعتبارهای استانی گفت: وزارت ارشاد با این نگاه بودجه استان ها را سال جاری تصویب و 30 تا 50 درصد منابع را به استان ها اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: امسال از مجموع 10 هزار میلیارد ریال اعتبار این وزارتخانه بین چهار تا پنج هزار میلیارد ریال آن برای استان ها پیش بینی شده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد با این رویکرد نگاه به استانها متمرکزتر و فاصله هایی که وجود دارد به مرور زمان کمتر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد