کد خبر: ۳۹۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
معاونت مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت:
مهندس سعید آقایی معاونت مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در مراسم ماه محرم هیات‌ها و دسته‌های عزاداری از وسایلی مانند بیرق، علم استفاده می‌کنند که باید از احداث و نصب داربست موقت در حريم و مسير خطوط برق براي برپايي تکايا و ايستگاه‌هاي پذيرايي از عزاداران خودداري کنند
به گزارش بدرپرس:مهندس سعید آقایی معاونت مهندسی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در مراسم ماه محرم هیات‌ها و دسته‌های عزاداری از وسایلی مانند بیرق، علم استفاده می‌کنند که باید از احداث و نصب داربست موقت در حريم و مسير خطوط برق براي برپايي تکايا و ايستگاه‌هاي پذيرايي از عزاداران خودداري کنند.

 وی ادامه داد: از آنجا که نصب بنر و پرچم مختص ایام سوگواری بر روی پایه‌های برق و سایر تجهیزات جانبی منجر به وقوع حوادث برق گرفتگی می‌شود، هیات‌های مذهبی از ساخت و جوشکاری روي پايه‌ها و به دنبال آن صعود افراد از تاسيسات برق رساني براي نصب هرگونه پرچم، پلاکارد و بنر خودداري نمايند.

 معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اهواز بااشاره به نحوه تامین برق هیات‌های مذهبی گفت: مسئولان هیات‌ها می‌توانند با مراجعه به مدیریت‌های برق و اداره‌های تابعه نسبت به ثبت نام و اخذ انشعاب موقت اقدام نمایند.

سعیدآقایی تاکیدکرد: اعضاء و یا مسئولان هیات‌های مذهبی ازهرگونه دخالت غیرمجاز در تاسیسات برق رسانی و وصل خودسرانه، غیر ایمن و غیرمجاز انشعاب برق پرهیز کنند.

 این مقام مسئول اظهار داشت: باید تجهیزات برقی مورد استفاده هیات‌های مذهبی نظیر سیم، کابل و تابلو‌های برقی قبل از شروع مراسم عزاداری توسط مسئولان هیات به دقت بازرسی و با محفوظ نگه داشتن اتصالات کابل‌ها و فیوز وسايل برقي از قرار گرفتن آن‌ها در معرض عموم به ويژه کودکان جلوگيري کنند.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق اهواز تاکید کرد عزاداران، درزمان وقوع هرگونه حادثه احتمالی و یا وقوع خاموشی، از دستکاری در تجهیزات برق رسانی به ویژه کنتور پرهیز کرده و مراتب را از طريق ادارات برق پيگيري و يا از طريق شماره ۱۲۱ موارد را به اتفاقات برق اطلاع دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد