کد خبر: ۳۹۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
مدیر امور برق شهرستان باوی اظهار کرد:
شرکت توزیع با حرکت در مسیر کیفی سازی سطح خدمات خود از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۵کیلومتر شبکه برق در نقاط مختلف شهری شیبان و ملاثانی احداث کرده است
به گزارش بدرپرس:مدیر امور برق شهرستان باوی اظهار کرد: شرکت توزیع با حرکت در مسیر کیفی سازی سطح خدمات خود از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۵کیلومتر شبکه برق در نقاط مختلف شهری شیبان و ملاثانی احداث کرده است.

 بهزاد شافعی زاده اضافه کرد: با تلاش همکاران امور مهندسی و امکان سنجی محل های مورد نیاز احداث شبکه و متناسب با توسعه نقاط مختلف، در تابستان سال جاری پنج کیلومتر شبکه در بخش هایی از شهرستان شامل شبکه فشارمتوسط در خیابان ۷ شیبان به طول ۵۰۰متر، خیابان ولایت به طول ۶۰۰متر و در قسمت فشارضعیف، خیابان ۷ شیبان به طول ۶۰۰متر، کوی طالقانی به طول ۵۰۰متر و همچنين خروجي ايستگاه ملاثاني به سمت ملاثاني به طول ۲۸۰۰متر احداث شد.

 مدیر امور برق شهرستان باوی یادآور شد: ارائه برق مطمئن و پایدار جز وظایف اصلی ما در صنعت برق می باشد که ما در راستای جلب رضایمندی شهروندان در تلاش هستیم تا این مهم محقق گردد.

  وی در ادامه گفت: اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ها حدود هفت میلیارد و ۴۸۳ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال و از محل منابع داخلی بوده و با توجه به اهمیت ایجاد شبکه پایدار، اقدامات لازم در جهت توسعه و احداث شبکه برق این شهرستان انجام شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد