عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      
کد خبر: ۳۹۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
مدیر عملیات حفاری خشکی – 4 شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:
مدیر عملیات حفاری خشکی – 4 شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دومین دستگاه حفاری تحت سرپرستی این مدیریت در موقعیت عملیاتی حفر یک حلقه چاه اکتشافی مربوط به مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران خبر داد.
به گزارش بدرپرس:مدیر عملیات حفاری خشکی – 4 شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دومین دستگاه حفاری تحت سرپرستی این مدیریت  در موقعیت عملیاتی حفر یک حلقه چاه اکتشافی مربوط به مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران خبر داد. 

 احمد تمدن در توضیح بیشتر در این باره گفت: دستگاه حفاری سنگین 32 فتح هم اکنون در موقعیت حفر چاه اکتشافی آرمان یک در منطقه شادگان در استان خوزستان در حال برپایی است و پس از نصب روی لوکیشن، آغاز به کار می کند. 

وی افزود: پیش از این نیز دستگاه حفاری 33 فتح در چارچوب قرارداد حفاری هشت حلقه چاه برای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در منطقه خنج در استان فارس مستقر و در حال حفر یک حلقه چاه اکتشافی می باشد. 

تمدن اظهار کرد: با توجه به اینکه حفاری هشت حلقه چاه اکتشافی دیگر نیز از طریق مناقصه به شرکت ملی حفاری ایران واگذار گردیده است، دستگاه های حفاری سنگین 74 و 89 فتح به این منظور کاندید تا پس از طی مراحل اداری پروژه در موقعیت های تعیین شده استقرار یابند. 

مدیر عملیات حفاری خشکی – 4 شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه این مدیریت 16 دستگاه حفاری شامل یک دکل فوق سنگین و 15 دکل سنگین در اختیار دارد، گفت: به جز دستگاه های 32 و 33 فتح، 14 دکل دیگر در پروژه های حفاری کلید در دست در میادین نفتی آزادگان جنوبی، دارخوین و اروند در استان خوزستان، آذر در استان ایلام  و پروژه حفر چاه های گازی در بخش خشکی جزیره کیش مستقر می باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد