عید باستانی نوروز و آغاز سال 1398 بر شما مبارکباد      سال 1398 سال رونق تولید در کشور      
کد خبر: ۳۹۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران :
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران از شارژ یک فصل نفت کارت کارکنان رسمی این شرکت تا پایان هفته جاری خبر داد .
به گزارش بدرپرس:مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران از شارژ یک فصل نفت کارت کارکنان رسمی این شرکت تا پایان هفته جاری خبر داد . 

سپهر سپهری در این باره اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده و تامین اعتبار، مقرر شد نسبت به پرداخت وجوه سه ماه نفت کارت همکاران طی دو  روز آینده اقدام گردد .

وی در پیوند با این مطلب افزود: در نتیجه پی جویی های صورت گرفته بتدریج نفت کارت های معوقه کارکنان شارژ و مبالغ مربوط به آن به حساب ذینفعان واریز می شود . 

سپهری با اشاره به اینکه بخشی از حقوق مردادماه کارکنان به سبب بررسی مطالبات این شرکت از شرکت های دریافت کننده خدمات اوایل ماه جاری به صورت علی الحساب پرداخت گردید، گفت : با کاربست تمهیدات و تعاملات فی مابین شرکت با کارفرماها، باقیمانده حقوق کارکنان رسمی و حقوق ماه گذشته تعدادی از کارکنان پیمانکاری حداکثر تا روز پنجشنبه پرداخت خواهد شد .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران در همین ارتباط توضیح داد: همان طور که پیش از این به اطلاع همکاران رسید با توجه به هزینه های جاری و افزایش سطح حقوق کارکنان اعم از رسمی، قراردادی و ارکان ثالث با مساعدت های مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون مدیرعامل این شرکت در امور تولید،  مبلغ دریافتی ماهیانه مطالبات از کارفرماها از این ماه 50 درصد افزایش و تلاش بر این است حقوق و مزایای همکاران به موقع پرداخت شود .  

وی با بیان اینکه منابع مالی این شرکت از طریق درآمدهای حاصل از ارائه خدمات به شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران تامین و شرکت ملی حفاری ایران اعتبار تخصیصی از طریق ردیف بودجه دولت ندارد، تصریح کرد: انتظار می رود شرکت های دریافت کننده خدمات تلاش خود را روی پرداخت به موقع اسناد مالی این شرکت معطوف دارند .

سپهری به اثر بخشی هم افزایی، تشریک مساعی، تبادل نظر و بیان نظرات و پیشنهادهای کارکنان در پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه ای شرکت اشاره و افزود: در ماه های اخیر از طریق شرکت در مناقصه های داخلی قراردادهای خوبی در زمینه حفاری و ارائه خدمات جانبی داشتیم .  
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران همچنین امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری با یک شرکت عراقی برای حضور در پروژه های حفاری و ارائه خدمات جانبی در جنوب عراق را یادآور و گفت: مراحل اجرایی مندرج در این سند همکاری در دست اقدام می باشد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد