ماه مبارک رمضان مبارکباد      27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد
      
کد خبر: ۳۹۷۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و جمعی از مسئولان کشوری از مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش پایگاه خبری  بدر پرس:  بهره برداری از 110 مدرسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی مقام معظم رهبری اهدایی رهبر انقلاب به دانش آموزان مناطق کم تر توسعه یافته کشور آغاز شد.

  همزمان با این مراسم با حضور آیت الله محمود گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، مدیرعامل بنیاد برکت، رخشانی رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از مسئولان کشوری از رضا رضایی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان به منظور ارج نهادن به تلاشهاي اين اداره كل با اهدای لوح تقدیر، قدردانی نمودند. 

در این تقدیر نامه  آمده است:

جناب آقای مهندس رضایی

مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان

سلام علیکم

بدین وسیله در آغازین روزهای مهرماه و بازگشایی مدارس و هم زمان با هفته دفاع مقدس، در آیین بهره برداری از 110 مدرسه برکت از همراهی، اهتمام و عملکرد متعهدانه جنابعالی و همکارانتان در اجرای بهینه، استاندارد و به موقع پروژه های ساخت مدارس برکت در استان خوزستان تقدیر و تشکر به عمل می آید.

امید است در پرتو الطاف الهی در سال حمایت از تولید و کالای ایرانی در عرصه سازندگی پیشرفت و آبادانی میهن اسلامی و تداوم خدمات صادقانه، بیش از پیش موفق و موید باشید.

محمد مخبر، رئیس ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) 
3 مهرماه 1397


گزارش بدر پرس حاکیست :29 مدرسه برکت در استان به نام شهدای حادثه تروریستی اهواز نام گذاری می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد