دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۰۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
وزیر ورزش و جوانان:
وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از قهرمانی شناگر ایرانی در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ تأکید کرد، او با عزت و افتخار موفق به کسب مدال طلا شده است.
به گزارش بدرپرس: وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از قهرمانی شناگر ایرانی در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ تأکید کرد، او با عزت و افتخار موفق به کسب مدال طلا شده است.

مسعود سلطانی‌فر به دنبال قهرمانی شاهین ایزدیار در ماده ۱۰۰ پروانه مسابقات شنای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: کسب مدال طلای شاهین ایزدیار که نخستین مدال طلای کاروان ایران بود را تبریک می‌گویم. انصافاً مسابقه خیلی مهیجی بود و رقابت بسیار نزدیک. شاهین با نفر دوم این بخش حدود ۵۴ صدم ثانیه فاصله داشت و با عزت و اقتدار توانست قهرمان شود.

وی کاروان ایران در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی را کاروانی بسیار مجهز، آماده، باانگیزه و مصمم دانست و گفت: ما امیدواریم همان‌طور که بچه‌های‌مان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ توانستند بیشترین مدال را در بازی‌های آسیایی بعد از پیروزی انقلاب کسب کنند، در اینجا هم بچه‌های پارالمپیکی افتخار بچه‌های المپیکی را تکمیل کنند. 

وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اینکه ورزشکاران پارالمپیکی ایران بعد از بازی‌های پاراآسیایی گوانگژو روندی روبه رشد داشته‌اند، خاطر نشان کرد: در گوانگژو ۲۷ مدال طلا کسب کردیم و مجموعاً ۸۰ مدال، در اینچئون ۲۷ طلا کسب کردیم و مجموعاً ۱۲۰ مدال. آقای خسروی‌وفا و بچه‌های دست‌اندرکار پاراآسیایی ما قول داده‌اند حمله کنند برای مقام سوم، چون ما در دو دوره گذشته پاراآسیایی چهارم شدیم. البته ما به لحاظ تعداد ورزشکار و ملاحظات فرهنگی که برای حضور در برخی از رشته‌ها داریم، محدودیت‌هایی در مقایسه با کاروان‌های چین، کره و ژاپن داریم. آنها کاروان‌های گسترده‌ای دارند.

سلطانی‌فر با تمجید دوباره از کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: بازی‌های پاراآسیایی آوردگاه انسان‌های بااراده است، انسان‌هایی که بر خلاف تصور ظاهری که همه فکر می‌کنند معلولیت دارند، خیلی با انگیزه و اراده تلاش می‌کنند، تا نام ایران را پرآوازه و برای ملت ایران افتخار کسب کنند، عزت و غرور ملی را بالا ببرند و باعث وحدت ملی مردم شوند.

وی یادآور شد: خوشبختانه در سال ۹۷ که سال پر رویدادی را داشتیم در ابتدا پیروزی‌های درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۸ را شاهد بودیم و در آنجا استثنایی‌ترین نتایج در گروه مرگ کسب شد. بعد از آن بچه‌های ما در بازی‌های آسیایی توانستند افتخارآفرینی کنند و در خیلی از رشته‌ها نتایج تاریخی از خود برجای گذاشتند. در برخی از رشته‌ها ۳۰ سال، ۴۰ سال یا ۵۰ سال بودیم مدال نیاورده بودیم که بچه‌ها در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ موفق به کسب مدال شدند. من خیلی خوش‌بینم به نتایج کاروان پاراآسیایی ایران در اندونزی.

وزیر ورزش و جوانان همچنین اظهار کرد: امروز در محل برگزاری مسابقات و دهکده که ورزشکاران را می‌دیدم همه مصمم و بااراده بودند و به دنبال این هستند که موجبات عزت ایران و ایرانی را فراهم آورند.

سلطانی‌فر در مورد نحوه پرداخت جوایز نقدی به ورزشکاران افتخارآفرین در پاراآسیایی هم گفت: جوایز نقدی را کمیته پارالمپیک براساس ضوابطی که دارد، پرداخت خواهد کرد. پاداش‌های دیگر را ما پرداخت خواهیم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد