کد خبر: ۴۰۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی گرگان ، تعدادی از موارد تجاوز به حریم رودخانه زیارت گرگان در مسیر جاده آبشار تخریب شد .
به گزارش پایگاه خبری بدر پرس:با دستور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان و با حضور نماینده دادستان ، نیروی انتظامی و مأمورین شرکت آب منطقه ای گرگان و آبفای گرگان ، تعدادی از موارد تجاوز به حریم رودخانه زیارت گرگان در مسیر جاده آبشار تخریب شد .


بر اساس گزارش  بدر پرس: چهار مورد فنس کشی غیرمجاز به طول تقریبی 50 متر و 2 مورد دیوارکشی به طول تقریبی 30 متر تخریب و حریم قانونی رودخانه آزاد شد. همچنین با توجه به اینکه یکی از منابع تامین آب شرب گرگان ، رودخانه زیارت است و به منظور رفع مشکل کمبود آب شرب گرگان ، موارد متعدد برداشت غیرمجاز آب از طریق لوله کشی از داخل رودخانه زیارت نیز شناسایی شد که با قطع کردن لوله ها رفع گردید .

 

حجت الاسلام سیدحسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در حاشیه این خبر گفت: با توجه به اینکه مالکیت حریم و بستر رودخانه ها در اختیار دولت جمهوری اسلامی ایران است ، هرگونه تصرف از قبیل فنس کشی یا دیوارکشی یا ساخت و ساز ، طبق قانون تخریب و برای شخص متصرف پرونده کیفری تشکیل خواهد شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد