دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۰۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی گرگان ، تعدادی از موارد تجاوز به حریم رودخانه زیارت گرگان در مسیر جاده آبشار تخریب شد .
به گزارش پایگاه خبری بدر پرس:با دستور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان و با حضور نماینده دادستان ، نیروی انتظامی و مأمورین شرکت آب منطقه ای گرگان و آبفای گرگان ، تعدادی از موارد تجاوز به حریم رودخانه زیارت گرگان در مسیر جاده آبشار تخریب شد .


بر اساس گزارش  بدر پرس: چهار مورد فنس کشی غیرمجاز به طول تقریبی 50 متر و 2 مورد دیوارکشی به طول تقریبی 30 متر تخریب و حریم قانونی رودخانه آزاد شد. همچنین با توجه به اینکه یکی از منابع تامین آب شرب گرگان ، رودخانه زیارت است و به منظور رفع مشکل کمبود آب شرب گرگان ، موارد متعدد برداشت غیرمجاز آب از طریق لوله کشی از داخل رودخانه زیارت نیز شناسایی شد که با قطع کردن لوله ها رفع گردید .

 

حجت الاسلام سیدحسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در حاشیه این خبر گفت: با توجه به اینکه مالکیت حریم و بستر رودخانه ها در اختیار دولت جمهوری اسلامی ایران است ، هرگونه تصرف از قبیل فنس کشی یا دیوارکشی یا ساخت و ساز ، طبق قانون تخریب و برای شخص متصرف پرونده کیفری تشکیل خواهد شد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد