دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۰۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان:
مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با تاکید بر اینکه مدارس نیمه تمام در استان خوزستان از نظر عمرانی متحول خواهند شد، گفت: وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعتبار ویژه ای در این خصوص برای استان درنظر گرفته است
به گزارش بدرپرس:مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با تاکید بر اینکه مدارس نیمه تمام در استان خوزستان از نظر عمرانی متحول خواهند شد، گفت: وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعتبار ویژه ای در این خصوص برای استان درنظر گرفته است.

رضا رضایی در جلسه بررسی وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان دشت آزادگان، عنوان کرد: برای تکیمل فضاهای آموزشی استان بیش از 50 میلیارد تومان اعتبار عمرانی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: این میزان اعتبار برای 150 پروژه نیمه تمام آموزشی در خوزستان هزینه خواهد شد.
عضو شورای آموزش و پرورش خوزستان همچنین در زمینه اختصاص اعتبارات در بخش سیستم های سرمایشی، بیان داشت: استان در این حوزه نیز توانسته بیشترین میزان منابع را دریافت کند.
رضایی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در استان تشکر کرد و گفت: ایشان برای اولین بار است که در سفرهای استانی حضوری با این مدت طولانی دارند.

گفتنی است، مهراله رخشانی مهر طی سفر چهار روزه ضمن افتتاح دو مدرسه در استان با حضور در شهرستان های مختلف از نزدیک پیشرفت پروژه های عمرانی وزارت آموزش و پرورش در استان خوزستان را مورد بررسی قرار می دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد