دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۴۰۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
مهر الله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس امروز در اهواز و در گفتگو با خبرنگار بدر پرس گفت : هرچند مدت یکبار از فضاها آموزشی کشور بازدید صورت می گیرد که بتوان با همکاران آموزش و پرورش استان و شهرستان ها از نزدیک به بررسی خواسته ها و نیاز مدارس بپردازیم.
به گزارش بدرپرس:مهر الله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس امروز در اهواز و در گفتگو با خبرنگار بدر پرس گفت : هرچند مدت یکبار از فضاها آموزشی کشور بازدید صورت می گیرد که بتوان با همکاران آموزش و پرورش استان و شهرستان ها از نزدیک به بررسی خواسته ها و نیاز مدارس  بپردازیم.

مهراله رخشانی مهر، همچنین در حاشیه سفر به شهرستان دشت آزادگان با تاکید بر اینکه در این نشست ها برای رفع برخی مشکلات برنامه ریزی می شود، گفت: حضور مدیران ستادی در استان ها و شهرستان ها بسیار مهم است و در این سفرها مسئولان می توانند از نزدیک در زمینه های مختلف چاره اندیشی کنند.

 وی همچنین درباره جمع آوری مدارس کانکسی در استان خوزستان عنوان کرد: این موضوع از اولویت هایی است که هم اکنون در سراسر کشور و به خصوص استان خوزستان دنبال می شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: تا کنون 250 مدرسه کانکسی در خوزستان جمع آوری شده است و با اختصاص اعتبارات ملی در این حوزه در آینده نزدیک اینگونه فضاهای آموزشی در سطح استان کاملا حذف خواهند شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد