عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۰۳۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
تیم سپیدرود رشت از هفته نهم مسابقات لیگ برتر میزبان ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه سردار جنگل میزبانیبود.
به گزارش پایگاه خبری بدر پرس:  شاید بتوان لقب جذاب‌ترین دیدار این هفته را به جدال دو تیم ذوب‌آهن و سپیدرود داد. این مسابقه که در 45 دقیقه اول بدون هیچ موقعیت خاصی دنبال می‌شد، در نیمه دوم بسیار جذاب پیگیری شد. هر دو تیم که به دنبال کسب برد در این مسابقه بودند احتیاط را کنار گذاشتند و حملات فراوانی را بر روی دروزاه هم ترتیب دادند. درست 10 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم میلاد فخرالدینی صاحب موقعیت تک به تکی شد که شوت این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما جذابیت بازی در 15 دقیقه پایانی به اوج خود رسید. جایی که سپیدرودی‌ها صاحب چهار موقعیت پی در پی از روی ضربات ایستگاهی شدند و همه آن‌ها با درخشش مدافعان و دروازه‌بان ذوب‌آهن دفع شد. هم‌چنین شاگردان نمازی هم صاحب دو موقعیت بسیار خطرناک شدند که هر دو آن را جوادی مقدم از روی خط دروازه سپیدرود برگشت داد تا این بازی جذاب و دیدنی با همان نتیجه تساوی بدون گل پایان یابد.


شاگردان علی کریمی با کسب این تساوی 3 امتیازی شدند تا کماکان در رده آخر جدول حضور داشته باشند. ذوب‌آهن اصفهان هم با 10 امتیاز به رده هشتم جدول صعود کرد.


لحظات حساس دیدار دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و سپیدرود رشت را می‌توانید از این صفحه دنبال کنید:


هفته نهم مسابقات لیگ برتر، تاریخ: 27/7/97، ساعت: 16
ورزشگاه: سردار جنگل رشت
داور: رضا کرمانشاهی
کمک‌ها: ایوب غلامزاده، احد سلطانی، علی بای
ناظر: فریدون اصفهانیان


سپیدرود رشت:
 

کوروش ملکی
میثم تهی دست
میلاد شیخ سلیمانی
امیرحسین اسکندری (55: امین منوچهری)
امین جوادی مقدم
میلان قربان زاده(93- بابک حاتمی)
محمدرضا مهدوی
پویا نزهتی
مهرداد بایرامی
حسین ابراهیمی
محمد غلامی(87- مهدی محمدیاری)

سرمربی: علی کریمی


ذوب‌آهن اصفهان:
 

رشید مظاهری
محمد نژادمهدی (67- وحید محمدزاده)
عارف غلامی
میلاد فخرالدینی
حمید ملکی
حمید بوحمدان
محمد زبیر نیک نفس (61: محمدرضا عباسی)
سیدمحمدرضا حسینی (74: ادی هرناندز)
ابوذر صفرزاده
محسن مسلمان
ماریون سیلوا

سرمربی: امید نمازی

 

کارت زرد:

28: امین جوادی مقدم

37: میثم تهیدست
38: محمدزبیر نیک نفس

 

اتفاق ویژه:

سپیدرودی‌ها با عدم گلزنی در این دیدار، مدت 624 دقیقه است که هیچ گلی وارد دروازه حریفان خود نکردند تا از این لحاظ رکورد منفی در لیگ برتر داشته و بدترین خط حمله لیگ را به نام خود زده باشند.


بهترین بازیکن:

ذوب‌آهن اصفهان: محسن مسلمان


کاپیتان ذوبی‌ها که در چند هفته اخیر انتقادات فراوانی را به علت عدم تحرک در زمین تحمل کرده بود، در مصاف با سپیدرود روز خوبی را پشت سر گذاشت و حضور فعالی در حملات و فاز دفاعی تیمش داشت. به خصوص اینکه با پاس‌های در عمق و بی نقص خود موقعیت‌هایی برای یارانش به وجود آورد که همه ان‌ها با بی دقتی از بین رفت.


سپیدرود رشت: امین جوادمقدم


دفاع چپ سپیدرود در این بازی عملکرد خوبی از خود به جا گذاشت. به خصوص در دقایق آخر بازی که با یک دبل سیو استثنایی موقعیت خطرناک حریف را از روی خط دروازه برگشت داد و تیمش را از باخت خانگی دیگر نجات داد.

 

موقعیت‌های حساس:
 

دقیقه 3: محمدرضا مهدوی ضربه ایستگاهی به دست آمده برای سپیدرود را از میانه میدان ارسال کرد که ضربه نزهتی از کنار دروازه به بیروت رفت.
دقیقه 8: میلاد فخرالدینی از پاس در عمق مسلمان استفاده  و با ملکی تک به تک شد که  شوت این بازیکن را دروازه‌بان سپیدرود به زیبایی دفع کرد.
دقیقه 38:شوت خطرناک هرناندز از پشت محموطه جریمه از کنار دروازه ملکی به بیرون رفت.
دقیقه 39: شوت زمینی و کم جان اوبذر صفرزاده را ملکی در اختیار گرفت.

دقیقه 41: فخرالدینی بار دیگر از سمت راست نفوذی را به محوطه جریمه انجام داد که شوت این بازیکن پس از برخورد به پای مدافع سپیدرود به کرنر رفت.

دقیقه 42: محمدرضا حسینی پشت محوطه جریمه سپیدرود صاحب یک موقعیت شد که شوت پای چپ این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

56: میلاد فخرالدینی در عین ناباوری موقعیت تک به تک به دست آمده به بیرون زد تا گل اول ذوبی‌ها به دست نیاید.

دقیقه 58: شوت رو پا و زیبای محمد غلامی با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 76: سپیدرود صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محموطه جریمه شد که شوت مهدوی پس از برخورد به دفاع ذوب‌آهن به شکل خطرناکی به کرنر رفت.

دقیقه 77: باز هم محمدرضا مهدوی از روی ضربه کرنر صاحب موقعیتی شد که ضربه سر کاپیتان سپیدرود توسط دفاع ذوب‌آهن از روی خط برگشت داده شد.

دقیقه 78: سپیدرودی‌ها که خود را به آب و آتش می‌زنند تا به گل برتری برسند باز هم صاحب یک ضربه کرنر شدند و ضربه سر شیخ سلیمانی باز هم توسط مدافعان حریف از روی خط برگشت داده شد و در ادامه ضربه مهدوی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 85: این بار نوبت  ذوب‌آهن بود که از کرنر به دست آمده استفاده کند. برای دفعه اول ضربه سر ادی هرناندز را جوادی مقدم از رو خط برگشت داشت و در ادامه ضربه سیلوا را باز هم این مدافع جوان سپیدرود دفع کردتا تیمش را اینگونه نجات دهد.

88: حسین ابراهیمی با انجام یک حرکت زیبا و تکنیکی به محوطه جریمه ذوب‌آهن نفوذ کرد که شوت پای چپ این بازیکن را مظاهری به کرنر فرستاد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد