کد خبر: ۴۰۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
در هفت ماه منتهی به پایان مهرماه سال جاری تحقق یافت
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل 88 حلقه چاه های نفت و گاز در هفت ماه منتهی به پایان مهرماه سال جاری با کاربست ناوگان این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.
به گزارش بدرپرس:معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل 88 حلقه چاه های نفت و گاز در هفت ماه منتهی به پایان مهرماه سال جاری با کاربست ناوگان این شرکت در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.

حمید رضا خوشایند با بیان اینکه در این مدت متراژ حفاری چاه ها به 111 هزار و 625 متر رسید، گفت: از تعداد چاه های حفر شده 38 حلقه توسعه ای / توصیفی و 50 حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی افزود: از این چاه ها 60 حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان بزرگترین کارفرمای این شرکت حفر و پس از تکمیل نهایی در اختیار شرکت های بهره برداری نفت و گاز زیر مجموعه آن شرکت قرار گرفت.

خوش آیند اظهار کرد: در مدت پیش گفته همچنین حفاری  13 حلقه چاه در حوزه فعالیت شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)، شش حلقه در شرکت نفت فلات قاره ایران و 9 حلقه در قالب پروژه ای به اتمام رسید.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: در این مدت عملیات حفاری دو حلقه چاه از مجموع هشت حلقه چاه اکتشافی که از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به این شرکت واگذار گردیده است با به کارگیری دستگاه حفاری حفاری خشکی 32 و 33 فتح  آغاز شد.

وی افزود: از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه امسال در نتیجه سعی و تلاش متخصصان و کارکنان  سختکوش  این شرکت حفاری 9 حلقه چاه  75 روز جلوتر از برنامه تعیین شده از سوی شرکت های متقاضی خاتمه یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد