عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۰۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
علی کریمی درحال فرافکنی است/ باید مدارک واریز پول فیفا به حساب مقدس را به محاکم قضایی ارائه بدهند
مهرداد ملکشاهی گفت: اگر آن‌ها (علی کریمی) مدارکی مبنی بر واریز پول فیفا به حساب هوشنگ مقدس را دارند، باید به محاکم قضایی ارائه دهند.

به گزارش پایگاه خبری بدر پرس:مهرداد ملکشاهی، وکیل هوشنگ مقدس ، درباره ادعای وکیل علی کریمی بیان کرد: متاسفانه آن‌ها (علی کریمی) در حال فرافکنی هستند و صحبت‌هایی که در مناظره برنامه نود انجام دادند و اکنون با رسانه‌ها می‌کنند، تفاوت دارد.

 آن موضوعی که ما دنبال آن هستیم و طبق مقررات و ضابطه باید اثبات کنند، ادعای مبنی بر واریز پول صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ۲۰۱۸ روسیه به حساب هوشنگ مقدس است که اسناد و مدارک این موضوع را باید ارائه دهند و اثبات کنند که این مبالغ به حساب مقدس واریز شده است، نه اینکه مسائل حاشیه‌ای را مطرح کنند.او افزود: در برهه‌ای از زمان و با توجه به شرایط، مقدس با فدراسیون فوتبال مراودات قانونی و مربوطی داشتند و کمک‌هایی به فدراسیون فوتبال کرد. موضوعی که ما دنبال آن هستیم، اثبات واریز پول‌های فیفا به حساب مقدس است، اما آن‌ها موضوعاتی بیان کردند که باعث تشویش اذهان عمومی شده است که این ۲ موضوع تفاوت دارد و آنها باید پاسخگو باشند. علی کریمی در مناظره خطاب به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال بیان کرد که پول‌های جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به حساب هوشنگ مقدس واریز شده است که باید اسناد و مدارک آن را تحویل دادگاه دهند. نمی‌شود با دستکاری و ... از اصل ماجرا خارج شد.

ملکشاهی ادامه داد: تمام این موارد در دادگاه بیان شده و متاسف هستم که با توجه به اینکه دادگاه حکم نهایی را اعلام نکرده، اما وکیل علی کریمی این صحبت‌ها را بیان کرده است. صحبت‌های آن‌ها ۲ گانه شده است و تفاوت دارد. دادگاه به دنبال اسناد و مدارک واریز پول‌های فیفا به حساب مقدس است و آن‌ها را از طرف مقابل می‌خواهد و شکایت ما هم این است. نقد کردن چارچوبی دارد و اگر کسی نقد می‌کند، باید آن را به فدراسیون فوتبال می‌کرد و نباید اسامی افراد را به میان می آورد.وکیل هوشنگ مقدس در پایان گفت: اسنادی که منتشر شده، مراودات مالی میان فدراسیون فوتبال و هوشنگ مقدس بوده و متاسفانه آن‌ها (علی کریمی) پشت این قضایا پنهان شدند و قصد تحت الشعاع دادن اصل ماجرا را دارند. طبق قانون اگر نفری امری را به نفر دیگری نسبت دهد، باید دلایل و مدارک را تحویل دهد که در این موضوع باید اثبات کنند که آیا پول‌های فیفا در جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ به حساب مقدس واریز شده است
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد