عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۰۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
آخرین جزئیات از مرگ تراژیک رئیس باشگاه لسترسیتی
باشگاه لسترسیتی با انتشار بیانیه ای رسمی، اعلام کرد که در حادثه سقوط هلیکوپتر، 5 نفر از جمله ویچای سریواداناپارابا، مالک این باشگاه، کشته شد.

به گزارش بدر پرس: ساعتی بعد از دیدار شنبه شب لسترسیتی مقابل وستهام بود که هلیکوپتر متعلق به مالک این باشگاه در پارکینگ مجاور ورزشگاه کینگ پاور سقوط کرد؛ اتفاقی که اعضای این باشگاه را به شدت شوکه کرد.

پلیس لسترشایر هم اعلام کرد که علاوه بر ویچای سریواداناپرابا، 4 نفر دیگر هم در این پرواز حضور داشتند که همگی جان خود را از دست دادند: نورسارا سوکنامای و کاوپورن پونپاره از کارمندان سریواداناپرابا، اریک سوافر، خلبان و ایزابلا رزا لچوویتز، مسافر دیگر این پرواز.

 
در بیانیه باشگاه لستر آمده است:" با تاسف فراوان و قلبی اندوهگین تایید می کنیم که رئیس ما، ویچای سریواداناپرابا، در میان افرادی بود که در حادثه تراژیک سقوط هلیکوپتر شنبه شب جان خود را از دست داد. هیچ یک از پنج نفری که در این پرواز بودند، زنده نماندند.

همه افرادی که در باشگاه ما کار می کنند، در کنار خانواده سریواداناپارابا و خانواده های افراد دیگری که در این پرواز حضور داشتد، خواهند بود.

با رفتن ویچای، دنیا مرد فوق العاده ای را از دست داد. مردی مهربان، سخاوتمند، مردی که زندگی اش را وقف خانواده اش و آنهایی که با موفقیت رهبری می کرد، کرده بود. لسترسیتی تحت هدایت او تبدیل به یک خانواده شد. ما مانند یک خانواده، برای درگذشت او سوگواری می کنیم و چشم اندازهای او برای این باشگاه که حالا میراث او محسوب می شود را دنبال خواهیم کرد.

دیدار سه شنبه شب تیم اول باشگاه مقابل ساوتهمپتون در جام اتحادیه و دیدار تیم جوانان مقابل فاینورد در اینترنشنال کاپ، به دلیل این اتفاق به تعویق می افتد."

 شایعاتی که حقیقت نداشت

پس از این اتفاق، ابتدا شایعاتی در مورد حضور آیاوات سریواداناپرابا، پسر ویچای، در هلیکوپتر منتشر شد و پس از آن، گفته شد که یکی از دختران او در این پرواز حضور داشته اما هیچ یک از آنها صحیح نبود.

حتی شایعاتی در مورد حضور کلود پل، سرمربی لسترسیتی، در این پرواز مطرح شد اما خیلی زود این خبر هم توسط اعضای کادر فنی لستر تکذیب شد.

در واقع از اعضای اصلی خانواده سریواداناپارابا، تنها ویچای در هلیکوپتر حضور داشت و قصد داشت با رفتن به فرودگاه لوتون، راهی تایلند شود اما هیچگاه به آن پرواز نرسید.منبع:ورزش3
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد