عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۴۰۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
امروز 11 آبان 1397 دومین سالگرد درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری شناسنامه و اعتبار آبی های پایتخت است.

به گزارش بدر پرس:  در دومین روز از سالگرد زنده یاد منصور پورحیدری، بسیاری از استقلالی های قدیمی و حال حاضر که در باشگاه فعالیت دارند، به گرد یکدیگر جمع شدند، دیداری که شاید فقط از منصور پورحیدری بر می آمد تا بتواند مقدمات آن را فراهم کند، چرا که در این روزهای آشفته هیچکس تحمل شنیدن سخنان دیگری را ندارد و میلی هم برای ملاقات وجود ندارد.

روحش شاد، او جز محدود افرادی بود که چه در شکست و چه در پیروزی همان وجهه و همان جایگاه را داشت، اعتبار آبی های تهران برای دومین سال پیاپی است که در خانه غایب است، او نیست و هوای خانه بد دلتنگ یک لحظه لبخند و شادیست! مخصوصا برای مردانی که قلبشان از اعماق وجود برای خانه و میراثش می تپد.

 شاید بر سر مزار منصور مهربان از یکدیگر به طعنه بپرسند: این روزهای باشگاه را دیده ای؟! خدا را شکر که او نبود و ندید! شاید درست هم می پرسند، چرا که هیچ کس به یاد ندارد آخرین لبخند این بیمار آبی رنگ کجا و کی بود، انگار تمام روح استقلال با پیرمرد دوست داشتنی در زیر خاک دفن شده است.

گزارش بدر پرس به نقل از ورزش11 حاکیست:شاید حالا کسی قدردان او باشد، شاید پدر آبی را حالا بتوانند درک کنند! خانه ای که بزرگ تر نداشته باشد، قطعا تمام میراثش به دست غریبه ها به تاراج خواهد رفت، پس از منصور و ناصر حجازی و مظلومی ها، چه کسی بر بالین باشگاه ایستاده است؟! نام روی سنگ حکاکی شده منصور پور حیدری قطعا ارزش و کارآیی و احترام بسیار بزرگ تری از صد ها مدیر نالایقی  که امروز استقلال را به زوال کشانده است دارد! روحش شاد، تعصب تپش های قلب او هنوز از زیر خاک حس می شود...، حیف که میراث دارش امروزی ها و این جماعت سیل برده هستند، حیف!
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد